כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"יורק ערב ערב"

ינון מגל התקוטט עם מאי גולן: "העדפת להתראיין בערוץ שיורק על המצביעים שלך"

העיתונאי הימני תקף את השרה מטעם הליכוד על ראיון שהעניקה לעמית סגל בחדשות 12. מאי גולן לא נותרה חייבת: "מתי הזמנת אותי אי פעם?" (תקשורת)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
מגל. אילוסטרציה (צילום: Yossi Zeliger/Flash90)

מגיש תכנית "הפטריוטים" בערוץ 14, הקוטפת שיאי רייטינג גבוהים לאחרונה, העיתונאי הימני ינון מגל, התקוטט אמש (ראשון) בטוויטר עם השרה מאי גולן, בעקבות ראיון שהעניקה לעמית סגל בערוץ 12.

"עוד אחת שמעדיפה להתראיין בערוץ שיורק עליה", צייץ מגל, בתגובה לפרסום של סגל, בו בישר על הראיון עם השרה שבו התייחסה לפרשיית הקונוסלית סביבה לאחרונה.

גולן לא נותרה חייבת והשיבה למגל בשאלה ועקיצה: "מתי הזמנת אותי לתכנית שלך אי פעם רק תזכיר לי? אהה זהו שאף פעם. אני לא "ברמה" שלכם כנראה. אל תלך לשם ינון כי במקרה הזה הצביעות חוגגת".

מגל השיב לה: "היי מאי, בתכנית אצלנו התארחו רק שרים (חוץ מיו"ר הקואליציה) וכמובן ראש הממשלה. לא חברי כנסת. אבל כידוע יש עוד תכניות בערוץ. יש את המהדורה, יש את ברדוגו, יש את ריקלין ועוד... אבל את העדפת להתראיין בערוץ שיורק עליך ויורק ערב ערב על המצביעים שלך... החלטה שלך. שיהיה לך בהצלחה".

הדיון טרם נגמר בשלב זה, והשרה גולן השיבה: "ואגב, התראיינתי בערוץ 14 מאות פעמים, עוד הרבה לפניך, על כל גלגוליו השונים של הערוץ ואתראיין שם גם אחריך. מוניתי לשרה לפני חודשים וחצי, לא הגיעה חצי פנייה ממך... עמית נתן לי להשלים את דבריי ולהביא לידי ביטוי את האמת שלי ושל בוחריי אותם אני מייצגת ולמענם אלחם בכל חזית. בהצלחה".

הראיון של גולן בחדשות 12 התקיים לאחר שהניסיון למנות אותה לקונסול ישראל בניו יורק, במקומו של אסף זמיר, בוטל.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר