כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
בכנס של משרדו

בן גביר ביטל את השתתפות שחקן 'פאודה' בגלל התבטאויותיו • השחקן: "אני ביטלתי"

השחקן הישאם סולימאן לא השתתף בכנס רשויות של החברה הערבית בצפון בגלל השר בן גביר, בעקבות התבטאויות שלו בעבר. השחקן: "אני זה שביטל" (אנשים)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
בן גביר (צילום: Flash90)

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, פרסם הבוקר (שלישי) כי ביטל את השתתפותו של שחקן הסדרה הישראלית "פאודה" בכנס של המשרד לביטחון לאומי, לאחר שלדבריו התבטא בביטויים המעניקים לגיטמציה לפגיעה בחיילי צה"ל.

מדובר בשחקן הישראלי הישאם סולימאן. הוא היה אמור להשתתף בכנס רשויות של החברה הערבית בצפון שמקיימת הבוקר הרשות לביטחון קהילתי של המשרד לביטחון לאומי, אולם בסופו של דבר השתתפותו בוטלה.

השר בן גביר פרסם כי הוא שהורה על ביטולו, וזאת "בעקבות התבטאויותיו המעניקות לגיטימציה לפגיעה בחיילי צה"ל".

בראיון שהתקיים עימו בעבר צוטט סולימאן על פיגוע ביהודה ושומון: "זכותם להילחם ולהתנגד לכיבוש... חייל שנמצא בגדה ומישהו פוגע בו אני לא חושב שזה פיגוע".

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר: "מי שנותן לגיטימציה לפגיעה בחיילי צה"ל ואינו נאמן למדינת ישראל, לא יכול בשום אופן לקבל תשלום ממדינת ישראל ולהופיע באירועים של המשרד לביטחון לאומי. לא במשמרת שלי".

מנגד, לפי הדיווח ב-Ynet, מטעמו של סולימאן טענו ההיפך מהשר בן גביר ואמרו כי השחקן עצמו ביטל את השתתפותו אחרי שהבין שבן גביר ישתתף שם. "הישאם הוזמן להנחיית כנס חשוב עם ראשי מועצות למיגור פשיעה בחברה ערבית: ולמעשה הישאם הוא זה שביטל השתתפותו, עם כוונתו של בן גביר להגיע רק לשם פרובוקציה וכותרת. הישאם מעולם לא קרא לפגיעה בכל אדם; ללא קשר לצד זה או אחר, וימשיך לתרום למען החברה כולה. לא היינו מצפים להתנצלות מאיש שהסית לרצח ראש ממשלה".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר