דרס את המאבטח?

הקרב בחניון בית החולים: הנהג של מירי רגב VS המאבטח של השר יואב גלנט

על פי שב"כ, הנהג של השרה מירי רגב, סירב להישמע להוראות הבטיחות באירוע שהתקיים בבית החולים תל השומר ואף דרס את אחד המאבטחים, השרה רגב מציגה גרסה מעט שונה (חדשות, ברנז'ה)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
גלנט VS רגב. מה באמת היה שם? (אבשלום שושני, שיר תורם, פלאש 90)

מהומה בחנון בית החולים: הנהג של השרה מירי רגב, התעמת עם המאבטח של שר הביטחון יואב גלנט, כך דווח הבוקר (שלישי) בגלי צה"ל.

על פי הדיווח של נורית קנטי, אתמול התקיים אירוע של אריזות מזון לנצרכים, בהשתתפות שרים בכירים ואישי ציבור.

על פי הדיווח, שרת התחבורה מירי רגב שהגיעה למקום עם נהגה האישי, צעקה על המאבטחים במקום, לאחר שהם טענו, כי הנהג שלה לא עצר בכניסה לבית החולים לתל השומר, למרות דרישות האבטחה.

על פי גורם שהיה במקום, הנהג סירב הזדהות ולא עצר למרות הוראות של מאבטחים שעמדו בכניסה והוא המשיך בנסיעה ופגע ברגלו של מאבטח שר הביטחון.

תגובת שב"כ למקרה: ״בעת הגעת שרת התחבורה לאירוע בהשתתפות אישים מאובטחים, נהג השרה סרב להשמע להנחיות גורמי האבטחה, והמשיך בנסיעתו תוך שפגע ברגלו של אחד המאבטחים. אירוע זה, כמו כל אירוע, יתוחקר בידי גורמי האבטחה. שב״כ דוחה את הטענות לפעולה אלימה של המאבטח, מצר על האירוע, וימשיך לפעול במקצועיות ובממלכתיות לשם מימוש ייעודו ותפקידיו״.

מקורבים לרגב טענו לגלי צה"ל: "המאבטח נהג בביריונות, השרה תגן על הנהג בחירוף נפש. ביקשנו משב"כ לתחקר את האירוע - המאבטח הוא זה שנהג באלימות".

מלשכת השרה רגב נמסר: "מאבטח של 730 התפרץ ונהג באלימות כלפי נהג השרה, השרה פנתה לראש השב״כ וביקשה לתחקר את האירוע האלים של המאבטח כלפי הנהג. ובניגוד לאמור המאבטח לא נפגע."

מלשכת שר הביטחון לא נמסרה תגובה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות