הפתעה: מפקד מחוז ירושלים יוסי פריינטי פורש מהמשטרה

לאחר שמפקד מחוז המרכז פרש, הודיע במפתיע גם מפקד מחוז ירושלים במשטרה, ניצב יוסי פריינטי, על פרישתו מהמשטרה. לדברי פריינטי, "העזיבה הינה בגלל שיקולים אישיים" (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
יוסי פריינטי (צילום: פלאש 90)

טלטלה נוספת במשטרת ישראל: לאחר שמפקד מחוז המרכז, ניצב ברונו שטיין הודיע לפני מספר שבועות על פישתו מהמשטרה, הודיע היום (ראשון) גם מפקד מחוז ירושלים, ניצב יוסי פריינטי, על פרישתו מהמשטרה.

עם פרישתו של פריינטי הוא בעצם פורש גם מהמירוץ לתפקיד מפכ"ל המשטרה. פריינטי הודיע על החלטתו לשר לביטחון הפנים, יצחק אהרונוביץ, ולמפכ"ל המשטרה רב ניצב יוחנן דנינו.

פריינטי הדגיש כי "אין שום סיבה להחלטתי לפרוש - לא חקירה במח"ש, לא תלונה, לא מכתב אנונימי ולא שום שלד בארון". לדבריו, פרישתו באה בעקבות "מגוון של שיקולים אישיים וזאת לאחר שירות ארוך בתפקידי פיקוד מרכזיים במשטרת ישראל".

פריינטי ביקש להודות "לשוטרים, לקצינים, לוחמי מג"ב ולמתנדבים על הדרך המשותפת הקשה ורבת האתגרים ומאחל להם הצלחה בהמשך הדרך".

פריינטי, נשוי ואב לשניים, נולד וגדל בבאר שבע ועשה את מרבית שירותו במשטרה במחוז הדרום. ב-2002 קודם לדרגת סגן ניצב ומונה למפקד תחנת באר שבע.

בשנת 2005 מונה לסגן מפקד מרחב הנגב. במהלך ביצוע תוכנית ההתנתקות מונה לאחראי במרחב הנגב על ביצוע התוכנית, לאחר שמפקדו ניסו שחם הודח ממנהלת ביצוע ההתנתקות עקב התבטאויותיו הקשות כנגד המתנחלים.

בשנת 2006 מונה למפקד מרחב דוד במחוז ירושלים, ובאמצע 2007 קודם לדרגת תת-ניצב ומונה למפקד מרחב נגב.

בשנת 2009 מונה על ידי יצחק אהרונוביץ, שהיה מפקדו במחוז הדרום, למזכיר הביטחוני במשרד לביטחון הפנים.

ב-2011 מונה למפקד מחוז הדרום, כמחליפו של יוחנן דנינו שהתמנה למפכ"ל המשטרה. לקראת סוף 2012 מונה למפקד מחוז ירושלים, כמחליפו של ניסו שחם.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר