הכת החרדית

המציאו כת שתוקפת ילדים, אספו כסף ונעצרו

המשטרה עצרה שלושה חרדים החשודים שאספו כספים ואף פנו לקבלת תקציבים במטרה לסייע בהתמודדות עם כת אותה בדו מדמיונם כשלטענתם היא פגעה במאות ילדים (משטרה)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
(שאטרסטוק)

הציגו מצג שווא לפיו מאות ילדים נחטפו ע"י 'כת', הותקפו פיזית ואולצו להמיר דתם במטרה לקבל כספים מתורמים וארגונים אותם עפ"י החשד לקחו לכיסם

במשטרת ישראל מתנהלת חקירה ע"פ החשד מספר חשודים חרדים קיבלו במרמה כספים מתורמים בארץ ובחו"ל, ואף ניסו לקבל כספים גם מארגונים ממשלתיים וזאת בטענה לקיומה לכאורה של כת שהחברים בה מתעללים בילדים וככל הנראה קשורה לנצרות.

החקירה הסמויה במשטרה החלה לפני כשנתיים בעקבות מידע שהתקבל לפיו בשכונת סנהדריה בירושלים ישנה כת שהחברים בה חוטפים ילדים בגילאי 4-10 כדי לפגוע בהם וכן כדי להמיר את דתם. ע"פי המידע שהתקבל נפגעו כך מאות ילדים.

בחקירה עלה כי לא קיימת כת וכי החשודים הציגו מצג בפני אנשי הקהילה כי מדובר בכת נרחבת. מממצאי החקירה עולה כי במספר מקרים בודדים בהם עלה חשד לפגיעה בילדים הוכח כי אין קשר בין המקרים וכי אין קשר לכת.

אתמול עוכבו 3 חשודים והובאו לחקירה במרחב ציון. החשודים נחקרו בחשד להתעללות בילדים וקבלת דבר במרמה.

עם סיום החקירה אתמול, שלוותה עי הפרקליטות וגורמי הרווחה, שניים מהחשודים , גבר ואישה, נעצרו והיום הובאו בפני בית המשפט אשר שחררם בתנאי מעצר בית עד לתאריך 16.8.16. כמו כן, הטיל בית המשפט וזאת לבקשת הסנגור צו איסור פרסום על פרטי החשודים. חקירה נמשכת.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר