הסתיים בנס

אריתראי פרץ לדירה בפ"ת ותקף את בעה"ב

משטרת ישראל עצרה חשוד שפרץ לדירה בפ"ת ותקף את בעל הדירה. לטענת בעלי הדירה מתברר כי מדובר באריתראי המוכר למשטרה לאחר שכבר פגע בשלוש נשים (משטרה)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
רגעי המעצר (צילום: בעלת הבית)

גבר אריתראי שנכנס אתמול (שלישי) לדירה ברחוב אונטרמן בפתח-תקווה, עוכב על-ידי בעל הבית ונעצר על-ידי המשטרה שהוזעקה למקום.

במשטרה ציינו כי מבדיקה ראשונית של השוטרים שהגיעו למקום התברר כי מדובר בנתין אריתראי שנכנס לאחת הדירות, פעמיים באותו ערב. בפעם הראשונה סברו דיירי הבית כי מדובר בטעות כפי שהחשוד הציג זאת. אך משנכנס בפעם השנייה, בעל הבית התעמת איתו עד להגעת ניידת משטרה למקום.

החשוד, נתין אריתראי בן 35, נעצר ע"י השוטרים והובא לחקירה בתחנת המשטרה. בדיון בבימ"ש השלום בפ"ת הוארך מעצרו של החשוד ב-6 ימים. החקירה נמשכת.

בעלת הבית פרסמה ברשתות החברתיות תיאור מלא על האירוע והנס שסביבו, "אתמול בשעה 19:30 בערב אני ובעלי יושבים בסלון אחרי שהשכבנו את הילדים לישון. פתאום נפתחת קצת הדלת של הבית ונסגרת מיד. ראיתי רק עין שהסתכלה עלי. חשבתי לתומי שמשהו התבלבל ונכנס בטעות לבית לא שלא. בכל זאת שכונה דתית של משפחות צעירות מי חושב בכלל".

הילד הקטן שלי התחיל לבכות אז קמתי אליו לראות למה הוא בוכה. תוך כדי שאני יושבת בחדר אני שומעת את בעלי צועק וצרחות. אני יוצאת מהחדר כולי מבוהלת ואני רואה את בעלי מתאבק עם משהו! בחור שחור ממוצא אריתראי (לפי המשטרה). בעלי צועק לי להתקשר למשטרה ובינתיים מנסה לנטרל אותו. למזלנו בעלי מיומן ומנוסה והצליח בקלות להשתלט עליו ולאזוק אותו עם הידיים".

"כעבור 2 דקות הגיעה המשטרה עם 4 בחורים, אזקו אותו ולקחו אותו למשטרה. תוך כדי שהם אוזקים אותו שאלתי אותם אם הוא מוכר למשטרה. והתשובה שלהם הייתה 'מוכר מאוד! הוא כבר הספיק לפגוע ב-3 נשים'.

"נדמתי.. הבנתי בדיוק ברגע מה קרה.. הוא ראה אותי בפעם הראשונה וחשב שאני לבד.. בפעם השניה שהוא ניסה לפתוח את הדלת בעלי קלט מה קורה וחיכה שהוא יפתח את הדלת שוב כשבעלי מחכה לו מאחורי הדלת לעצור אותו. ברוך השם נמנע אסון גדול שהיה יכול להרוס לנו בשניה את החיים".

"עכשיו אני למדתי לכל החיים באופן טראומטי לצערי תמיד לנעול את הדלת מלמעלה באופן אוטומטי.. הקטע שתמיד אני עושה את זה באופן אוטומטי ופתאום שכחתי! וגם שראיתי את הדלת נפתחת בפעם הראשונה לא חשבתי לנעול... שאננות.. לא יודעת מה קרה לי.. אני מודה לה' ששמר עלינו ושבעלי היה בבית באותו רגע. הקפידו לנעול דלתות גם כשאתם בבית", סיימה בעלת הבית.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר