ישראל במלחמהישראל במלחמה
עשרות כוורות

המשטרה נאבקת בירי הזיקוקים במזרח י-ם

בחיפוש שנערך על ידי בלשי משטרת ישראל ולוחמי משמר הגבול במזרח ירושלים, אותרו עשרות כוורות זיקוקין ועוכבו שני חשודים. בנוסף נעצר חשוד בירי זיקוקים על בתים (משטרה)

(צילום: דוברות המשטרה)

בלשי היחידה המרכזית בירושלים יחד עם לוחמי מג"ב ובסיוע כלב משטרתי ערכו חיפוש בבית בשכונת צור באהר שבמזרח ירושלים על פי צו בימ"ש.

בחיפוש במקום אותרו 74 כוורות זיקוקין המשמשים לאחרונה באירועי הפרות סדר וניסיונות פגיעה באזרחים ובשוטרים.

חבלן המשטרה הוזעק למקום לבדיקת הכוורת והכוחות שפעלו עיכבו לחקירה 2 חשודים (21 ו-48) תושבי המקום.

מוקדם יותר משטרת ישראל הודיעה כי סיימה את חקירתו של חשוד (25) בירי זיקוקין לעבר בתי מגורים בעיר העתיקה בירושלים. היום הוגשה נגדו הצהרת תובע מטעם הפרקליטות. על הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ומעצרו הוארך ב-3 ימים נוספים, עד יום חמישי הקרוב.

בתאריך 1.7 בשעת לילה מאוחרת, החשוד שיגר זיקוקין בכינון ישיר לעבר בתי מגורים ומיד לאחר מכן עזב את המקום, עלה לרכב שהמתין לו בסמוך ונמלט. פעולות חקירה מהירות תוך שילוב כוחות משטרה נוספים, הביאו לאיתורו לאחר שהרכב בו נסע נקלט במהירות מופרזת מאוד בכביש ירושלים ת"א ובדיקה שערך השוטר העלתה כי הרכב ויושביו נדרשים לחקירה במרחב דוד של מחוז ירושלים במשטרה.

החשוד שנעצר הועבר לחקירה ומעצרו הוארך בבית המשפט מעת לעת לטובת המשך פעולות החקירה שכאמור הבשילו בימים אלו וחומריה הועברו לידי הפרקליטות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר