האלימות הערבית

"אני אשתה מהדם שלך", שיגר המלווה איום קשה ללווה שלו

הודעות ובהן מילים קשות ששיגר מלווה בחברה הערבית לאזרח פורסמו בידי המשטרה, שהגישה נגדו כתב אישום. המלווה ניסה לברוח (אקטואלי, ערבי)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
חלק מהודעות ששיגר הנאשם (צילום: דוברות המשטרה)

כך נראית האלימות הקשה בחברה העברית. משטרת ישראל פרסמה היום (רביעי) תיעוד מהתכתבות וואטספ של תושב טמרה בשם נאאל עואד, שאיים במילים קשות על אזרח שלווה ממנו עשרות אלפי שקלים.

באחת מההודעות ששלח, במהלך חודש ספטמבר האחרון, כתב הנאשם בהודעת וואטספ למתלונן: "אל תגרום לי לטעות על המשפחה שלך אני אומר לך אל תשלח לי אף אות מעכשיו ותזכור שהשם שלי הוא מלאך המוות".

לפי כתב האישום, שהוכש אתמול, כבר באותו לילה שלח הנאשם למתלונן מספר רב של הודעות מאיימות ואף איים שיגיע לביתו במטרה לפגוע בו. אכן, בשעות הליל הגיע הנאשם לבית המתלונן והחל להלום על הדלת, תוך שהוא מפציר במתלונן לפתוח את הדלת. בהמשך הגיע הנאשם עם אדם נוסף במטרה לפתוח את הדלת בכוח. אולם, לאחר שהבין כי המשטרה בדרכה, נמלט מהמקום ושהה בבריחה תוך ניסיונות למנוע מהמתלונן להגיש תלונה במשטרה באמצעות הודעות מאיימות.

לפי המשטרה, החל מרגע הגשת התלונה המשטרה ביצעה מספר פעולות אינטנסיביות אשר הובילו את הנאשם להסגיר את עצמו ליחידה לאכיפה כלכלית בלהב 433.

מכתב האישום עולה כי המתלונן לווה סכום כסף בסך 37 אלף ₪ מהנאשם והחזיר לו מחצית מההלוואה במהלך התקופה, עת ביקש המתלונן אורכה להחזר ייתר ההלוואה, הנאשם סירב ואף הגדיל את החוב לסך 50 אלף ₪.

אתמול הוגש כתב האישום עם בקשה למעצר עד תום ההליכים ע"י חטיבת התביעות של משטרת ישראל ומעצרו הוארך עד לתאריך 23.10.22.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר