כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
טרגדיית יום העצמאות

התאונה הנוראה בדרום: החשד שהנהגת עברה לפתע למסלול הנגדי בכביש - ופגעה במשפחה

שעות לאחר התאונה הקטלנית בדרום שבה נהרג ילד קטן ובני משפחתו נפגעו בדרגות שונות, החשד במשטרה הוא כי הנהגת סטתה מנתיבה בפתאומיות וזה מה שגרם לתאונה הנוראה | חשד לנהיגה תחת אלכוהול (משטרה)

איצלה כץ | כיכר השבת |
התאונה הנוראה והילד ההרוג (צילום: איחוד הצלה ובאדיבות המשפחה)

בוחני התנועה של משטרת ישראל פרסמו הערב (רביעי) מסקנות ראשוניות מחקירת התאונה הקטלנית בכביש 40 בדרום שם נהרג מעיין דומנוביץ', והוא בן 10 חודשים בלבד. לפי הפרסום באתר YNET, נהגת הרכב שנסעה בנתיב הנגדי, סטתה מנתיבה מסיבה שעדיין אינה ברורה והתנגשה חזיתית ברכבם של משפחת דומנוביץ' מהיישוב נוקדים.

במשטרה נבדק החשד כי הנהגת שסטתה מנתיבה, נהגה תחת השפעת אלכוהול, אולם מדובר בחשד שגרתי אשר נבדק בכל פעם בה מתרחשת תאונה מסוג זה.

הנהגת הפוגעת נפצעה באורח קשה בתאונה והרופאים נאבקים להציל את חייה. גם שאר בני משפחת דומנוביץ' מאושפזים בדרגות פציעה שונות בבית החולים סורוקה בבאר שבע והרופאים נאבקים על חייו של האב אליה דומנוביץ' וכן על חייו של בנו - אורי בן ה-7 שמצבם מוגדר על ידי הרופאים כאנוש.

גם אם המשפחה - אילה, נפצעה בתאונה הנוראה ומצבה מוגדר בינוני. שני ילדיהם הנותרים - נטע ושחר (בני 4 - 6) מאושפזים במצב בינוני בבית החולים סורוקה.

למרבה הזוועה, מי שהגיעה לטפל בקרבנות התאונה, היה לא אחר מאשר בן דודם של המשפחה, אשר משמש ככונן ופראמדיק של מד"א. הוא סייע לחלץ את הלכודים מהרכב המעוך ואז גילה כי מדובר בקרובי משפחתו.

השמות לתפילה:

אליה ינון שרגא בין ביה ירדנה

אילה מלי בת נחמה

אורי עמידן בן אילה מלי

נטע אברהם בן אילה מלי

שחר ישראל בן אילה מלי

ולעילוי נשמת מעיין דוד בן אילה מלי

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר