מודיעין מדויק | צפו

ירו ברמלה ונמלטו לקלקיליה | כך נעצרו חשודים ברצח על כבוד המשפחה ע"י הימ"מ

מודיעין מדוייק ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים הובילו את כוחות היל"פ והימ"מ לדירת מסתור בקלקיליה - שם הסתתרו שני תושבי רמלה החשודים בניסיון רצח לפני כחודש וחצי | תיעוד (פלילי)

חיים גולדברג | כיכר השבת |
לוחם ימ"מ בעת ביצוע המעצר בקלקיליה (דוברות המשטרה)

המשטרה מפרסמת היום (רביעי) תיעוד ממעצרם של שני תושבי רמלה החשודים בניסיון רצח לפני כחודש וחצי בעירם על רקע סכסוך משפחתי. לאחר שירו בתושב שכונת ג'ואריש ברמלה ופצעו אותו באורח אנוש, נמלטו החשודים לקלקיליה שבאיו"ש והסתתרו שם מאימת המשטרה.

כפי שדווח הבוקר (רביעי) ב'כיכר השבת'חוקרי המשטרה שהגיעו לזירה הצליחו לאסוף ראיות פורנזיות וראיות נוספות המעידות על זהות החשודים בירי, והחלו באיסוף מודיעין בשלל אמצעים על מנת להוביל למעצרם של החשודים.

בעקבות מידע מודיעיני מדוייק, חשפה המשטרה את מקום המסתור של השניים בקלקיליה שבאיו"ש, וכוחות מיוחדים של היחידה המיוחדת ללוחמה בפשיעה (יל"פ) צורפו ללוחמי יחידת הימ"מ המשטרתית ופשטו לפנות בוקר על דירת המסתור של השניים.

מדוברות המשטרה נמסר: "חקירה סמויה שהתנהלה ביחידה המיוחדת ללוחמה בפשיעה (יל"פ) של מחוז מרכז הובילה את לוחמי הימ"מ לבצע פעילות מעצרים הבוקר בלב העיר קלקיליה שבחטיבה המרחבית אפרים. כפי שניתן לראות בתיעוד ממצלמות הקסדה של לוחמי הימ"מ, לאחר שקיבלו את המידע המשטרתי המדויק, יצאו הלוחמים מהרכב והגיעו עד ביתם שבו הסתתרו שני החשודים ועצרו אותם".

יחידות משמר הגבול בניהן הימ"מ - היחידה הלאומית ללוחמה בטרור ימשיכו לפעול עם משטרת ישראל בכדי לבצע מעצרים בעומק השטח בכדי לתת ביטחון ושירות לאזרחי מדינת ישראל. שוטרי יל"פ שפלה יביאו את החשודים בהתאם לצורכי החקירה לדיון בבימ"ש בבקשה להאריך מעצרם" נמסר מהמשטרה.

צפו בתיעוד:

הפשיטה בקלקיליה הבוקר (דוברות המשטרה)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר