כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
כתב אישום חושף

התחפשו לחרדים ושדדו את גבאי הצדקה רגע לפני יום כיפור

כתב אישום שהוגש נגד שני קטינים חושף את שוד קופת 'פדיון הכפרות' בכפר סבא: שני קטינים מאשדוד התחפשו לחרדים וניגשו לגבאי הצדקה, התיזו עליו גז מדמיע ושדדו את הכספים | בהמשך הם נעצרו והכסף נמצא בביתם (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
מעטפות 'פדיון הכפרות' שנשדדו (צילום: דוברות המשטרה)

חוקרי תחנת כפר סבא פתחו בחקירה בערב יום הכיפורים לאחר שהתקבלה תלונה על גבאי צדקה שהותקף על ידי שני קטינים לאחר שהתיזו עליו גז מדמיע ושדדו ממנו את קופסת "פדיון הכפרות" שלו.

מהחקירה עלה כי הקטינים, תושבי אשדוד כבני 15, הגיעו למקום הדוכן בכפר סבא כשהם לבושים בלבוש הנחזה ללבוש אדם חרדי, ופתחו בשיחה עם הקורבן על מנת לקבל בין השאר פרטים על קופת הצדקה.

לאחר מכן הקטינים עזבו את המקום וחזרו כעבור מספר שעות עם תרסיס גז אותו התיזו על פני הקורבן ושדדו ממנו את קופת "פדיון הכפרות".

הקטינים נמלטו תוך שהם פונים לנהג רכב שעבר במקרה במקום ומבקשים ממנו סיוע בבריחה בטענה כי "מישהו רודף אחריהם".

כאמור, פעילות של שוטרי הסיור בתחנת כפר סבא בשילוב שוטרי הזירה הטכנולוגית הביאה כעבור זמן קצר למעצרו של הנאשם הראשון ולמחרת עצרו את הנאשם השני בביתו שבאשדוד ובחיפוש שבוצע בביתם של הנאשמים אותרו אלפי שקלים במזומן, החשודים כחלק משלל השוד אותו ביצעו.

מעצרם של השניים הוארך בהתאם לחקירה ובמהלכה נמצא כי אחד הנאשמים ביצע את השוד כשהוא מפר מעצר בית ואתמול הוגש נגדם כתב אישום בגין המיוחס להם.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר