כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"היו מגן אנושי"

המפכ"ל בסיור בצפון: "השוטרים היו המגיבים הראשונים במלחמה"

מפכ"ל המשטרה ערך סיור במחוז צפון על מנת לוודא שהשוטרים ערוכים לכל תרחיש | בין דבריו: "גבורת השוטרים עם פרוץ הלחימה מלמדת, כי משטרת ישראל שימשה כמגן אנושי של תושבי העוטף" (חרבות ברזל)

קובי רוזן | כיכר השבת |
שוטרים בפעולה (צילום: דוברות המשטרה)

מפכ״ל המשטרה, רב ניצב יעקב שבתאי, קיים שורה של דיונים, סיורים ומפגשים במחוז הצפון של המשטרה ועמד מקרוב על מוכנות המחוז בימים בהם מדינת ישראל נמצאת בעיצומה של מלחמה.

המפכ"ל קיבל ממפקד המחוז הצפוני, ניצב שוקי תחאוכה, סקירה על מוכנות המחוז ויחידותיו השונות ושמע גם על פעילות המחוז במאבק שמנהלת משטרת ישראל בהסתה ברשתות החברתיות בדגש על ימי המלחמה.

בהמשך ביקר המפכ״ל במשל"ט צפון, ובישיבה מיוחדת בראשות ראש העיר נוף הגליל רונן פלוט, בנושא שיתופי הפעולה בין הרשויות המקומיות למשטרה, בעת שגרה וחירום, תוך הגברת הערנות ושילוב הזרועות לטובת בטחון הציבור.

בין דבריו בסיור אמר המפכ"ל: "מאז פרוץ הלחימה נאספים ונערמים הסיפורים והעדויות על גבורת השוטרים שהיו המגיבים הראשונים. המגן האנושי של תושבי העוטף, שדרות, אופקים ויישובי הסביבה, במתקפת הטרור האכזרית היום בדיוק לפני שבוע. שתי משימות עיקריות נמצאות כיום לפתחה של משטרת ישראל: להשיג את הבטחון לתושבי העוטף ולהמשיך לדאוג לעורף חזק ואיתן בכל מחוזות המשטרה".

(צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר