עם המפקדים שנלחמו

מנעו מהמחבלים להמשיך לשאר רחבי הארץ | המפכ"ל סייר בתחנת המשטרה החרבה 

המפכ"ל סייר בתחנת שדרות החרבה ושמע על פועלם ללא חת של מפקדי ושוטרי התחנות השונות על מנת לחסל את המחבלים, לחלץ תושבים ולמנוע זליגת מחבלים למרכז (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
המפכ"ל בשדרות (צילום: דוברות המשטרה)

מפכ"ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי ומפקד מחוז דרום ניצב אמיר כהן, קיימו סיור בשטח תחנת המשטרה בשדרות שבה התרחשו הקרבות העזים בין כוחות משטרת ישראל, לוחמי מג״ב והימ"מ לחוליות המחבלים.

מפקד המחוז הדרומי ניצב אמיר כהן שהוביל את הכוחות בשטח מפרוץ הלחימה, הציג למפכ״ל בסיור את שורת אירועי ההיתקלויות, בהם שוטרי המחוז הדרומי ולוחמי מג״ב עליהם פיקד ניצב כהן בשטח הלחימה שמסביב לתחנת המשטרה בשדרות.

יצויין כי ניצב כהן נפצע בלחימה עם המחבלים בפניו ובגבו ובכל זאת, בקור רוח, המשיך לפקד על הכוחות.

בסיור שיבח כהן את פעילות השוטרים תוך הקרבה, נחישות ואומץ לב וציין כי שוטרי תחנת שדרות נלחמו מכל זווית אפשרית בחוליות המחבלים שהיו חמושים.

עוד ציין כהן את העובדה כי שמונה שוטרים נפלו בקרבות העזים עם חוליות המחבלים בתחנת שדרות שם הם חיסלו עשרות מחבלים ותפסו אצל המחבלים כמויות עצומות של אמצעי לחימה.

המפכ״ל שיבח את כהן על הובלת הכוחות תחת אש בלתי פוסקת תוך פיקוד על עשרות זירות לחימה בו זמנית, חילוץ בני ערובה ופצועים וקבלת החלטות מכריעות ומצילות חיים תחת אש בלתי פוסקת.

במהלך הסיור שמע המפכ״ל סקירה גם ממפקד מג״ב דרום מפקד מרחב לכיש, מפקד תחנת שדרות ובכירים נוספים על אירועי השבת. 

המפכ״ל שיבח את כלל השוטרים ולוחמי מג״ב והימ״מ שפעלו בעשרות גזרות הלחימה ובפועלם מנעו מהמחבלים להמשיך צפונה לכיוון אשקלון , אשדוד ותל אביב.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר