ניצלו את פינוי העיר

ארבעה חשודים נעצרו בשדרות; פרצו לבתי עסק וגנבו מונית

המשטרה פועלת בעיר שדרות שפונתה מתושבים, על מנת למנוע עבירות התפרצות וביזה | במהלך סוף השבוע נעצרו ארבעה חשודים שנתפסו לאחר שביצעו עבירות של התפרצות לבתי עסק וגניבת רכב (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
גניבת הבקבוקים מרמי לוי (צילום: דוברות המשטרה)

משטרת ישראל ממשיכה את היערכותה ופעילותה בעיר שדרות שמרבית מתושביה פונו, במטרה לתת מענה מיטבי וביטחון מלא לאזרחים שבחרו להישאר בבתיהם. השוטרים פועלים על מנת לתת מענה מהיר לכל עבירה בעיר - בדגש על עבירות התפרצות וגניבה, ובמקביל פועלים לטיפול בעשרות זירות נפילה, לזכות אותן ולאסוף באמצעות חבלני המשטרה את פריטי הרקטה באופן שיאפשר לרשויות ולגופי החרום וההצלה לפעול באופן בטוח.

במהלך סוף השבוע הוזעקו שוטרי תחנת שדרות יחד עם שוטרי יחידת יואב של המחוז הדרומי, למספר זירות בהן נעצרו חשודים.

ביום שישי הוזעקו שוטרים לסניף של רשת 'רמי לוי' בעקבות דיווח על חשד להתפרצות, במקום הצליחו השוטרים לעצור 'על חם' חשוד בן 42, תושב שדרות, שגנב בקבוקי אלכוהול בשווי אלפי שקלים לאחר שפרץ את החלון וויטרינה בה הוחזק האלכוהול - מעצרו הוארך עד לתאריך 7.11.23.

ביום חמישי לפנות בוקר, במהלך פעילות של שוטרים בעיר, הבחינו ברכב מונית שהתנגש בעץ - בפעילות מהירה נעצרו לחקירה 2 חשודים בני 42, תושבי שדרות, שלפי החשד גנבו את המונית, לאחר שמבירור שנעשה מול בעליה, עלה כי הוא התפנה מהעיר והשאיר את המונית שלו בחניה - היום יובאו החשודים בפני בימ"ש להארכת מעצרם בשנית.

במהלך סוף השבוע השוטרים קיבלו דיווח אודות חשד להתפרצות לחנות נוחות בכניסה לעיר, ובתגובה מהירה הצליחו לאתר חשוד בן 45, תושב שדרות שעזב את המקום כשברשותו שקית ובה בקבוקי אלכוהול שלפי החשד גנב מהמקום - החשוד נחקר והיום יובא בפני בימ"ש בבקשה להאריך את מעצרו.

בנוסף, שוטרים עצרו לחקירה תושב שדרות כבן 20, לאחר שלפי החשד הלין בדירה אותה שוכר בעיר, 2 תושבי עזה, שאותרו בשבוע שעבר ע"י השוטרים ונעצרו. החשוד בהלנת העזתים נחקר במשטרה והיום יובא בפני בימ"ש בבקשה להאריך את מעצרו.

הבקבוקים שנגנבו ונתפסו (צילום: דוברות המשטרה)
הבקבוקים שנגנבו ונתפסו (צילום: דוברות המשטרה)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר