השכנים הוטרדו

בן 14 ממזרח ירושלים פרץ פעמיים לאותה דירה וגנב רכוש בשווי עשרות אלפי שקלים

אחרי שנעצר ושוחרר למעצר בית, פרץ צעיר בן 14 ממזרח ירושלים לדירה בשכונה היהודית הסמוכה לגנב חפצים ותכשיטים בשווי של עשרות אלפי שקלים. בסוף השבוע הוא נעצר שנית והפעם מעצרו הוארך (משטרה)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
(צילום: דוברות המשטרה)

צעיר תושב מזרח ירושלים נעצר בסוף השבוע, לאחר שלפי החשד פרץ פעמיים לדירה בשכונת הגבעה הצרפתית בירושלים וגנב תכשיטים וחפצים נוספים בשווי מוערך של עשרות אלפי שקלים.

הפרשה החלה לפני כשבוע, אז התקבל דיווח במשטרה על שתי פריצות במועדים שונים לדירת מגורים בשכונת הגבעה הצרפתית בירושלים וגניבת רכוש וכסף בשווי מוערך של עשרות אלפי שקלים.

לאחר חקירה יסודית של חוקרי תחנת שלם, יחד עם שוטרי הזיהוי הפלילי של מחוז ירושלים, החוקרים הצליחו להתחקות אחר זהות החשוד. על פי החשד, החשוד פרץ לדירת מגורים בשכונת הגבעה הצרפתית, ולאחר מספר ימים פרץ לאותה הדירה בשנית והשלים את מלאכת הגניבה של סכומי כסף גדולים, תכשיטים וחפצים בשווי של עשרות אלפי שקלים.

עוד עלה בחקירה כי החשוד, בן 14 תושב מזרח ירושלים, פרץ לדירה כשהפר מעצר בית שנקבע על ידי בית המשפט. אותו החשוד נעצר ע״י שוטרי מחוז ירושלים רק לאחרונה בחשד שגרם נזק במזיד למספר כלי רכב בשכונת הגבעה הצרפתית.

המשטרה ביקשה אז להאריך את מעצרו, אולם בימ״ש החליט לשלוח אותו למעצר בית, והחלטה זו לא השתנתה גם לאחר שהמשטרה הגישה ערר בעניינו לבימ״ש המחוזי.

הפעם מעצרו של החשוד הוארך בבית המשפט, וחקירת המשטרה נמשכת במטרה למצות עמו את הדין, הן בגין מעשי הפריצה והן בגין גרימתו הנזק לכלי הרכב.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול נגד פורצים ועברייני רכוש באשר הם, במטרה לשמור על שלום הציבור ורכושו", נמסר מהמשטרה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר