במבצע משותף של צה"ל ומשטרה

המאבק בטרור: עשרות כתבי אישום נגד תומכי חמאס ביו"ש

26 כתבי אישום הוגשו מאז תחילת המלחמה, במבצע משותף של מג״ב איו״ש ופיקוד מרכז לפגיעה בתשתיות ארגון הטרור חמאס | כל הפרטים (צבא)

קובי רוזן | כיכר השבת |
מעצר אחד החשודים (צילום: דוברותה משטרה)

השבוע הוגשו על ידי הפרקליטות הצבאית שני כתבי אישום חמורים יחד עם בקשה להארכות מעצר עד תום הליכים וזה לאחר מאמץ מודיעני, מבצעי וחקירתי במסגרתו פעלו לוחמי מג״ב איו״ש וכוחות צה״ל להפליל נאשם תושב הכפר ׳חבלה׳ שבנפת קלקיליה.

החשוד נעצר על ידי לוחמי מג״ב בחשד שהשחית בזדון את גדר המערכת אשר מונעת חדירת שוהים בלתי חוקיים לשטחי המדינה ואף נורה ברגלו בעת ביצוע המעשה.

השבוע, בסיומה של החקירה שהתנהלה באגף החקירות והמודיעין של מג״ב איו״ש, הוגשו כתב האישום ובקשה למעצר עד תום הליכים ע״י הפרקליטות הצבאית לבית המשפט בגין עבירות של חבלה במתקן צבאי וסיוע ליציאה משטח המוגדר שטח צבאי סגור.

בנוסף לכך, כתב אישום נוסף הוגש אתמול ע״י הפרקליטות הצבאית לאחר מאמץ מודיעני, מבצעי וחקירתי במסגרתו נעצר נאשם נוסף תושב חברון, וזאת בגין הסתה ותמיכה בארגון עוין.

פעילות זאת מצטרפת לפעילות מבצעית נרחבת של לוחמי מג״ב, צה״ל ושב״כ בגזרת יהודה ושומרון.

מתחילת המלחמה פועלים הכוחות לפגיעה בתשתיות הטרור ומעצרי מבוקשים, עד כה הוגשו 26 כתבי אישום על ידי הפרקליטות הצבאית אשר חקירתם נוהלה באגף החקירות והמודיעין של מג״ב באיו״ש וזאת לאחר מעצרם של הנאשמים על ידי כוחות מג״ב וצה״ל בגין הסתה לטרור ותמיכה בחמאס. במסגרת הפעילות כוחותינו תפסו מאות אלפי שקלים וכלי רכב אשר חולטו.

מהמשטרה נמסר: "לוחמי מג״ב, צה״ל ושב״כ ימשיכו לפעול כל העת במאמץ משולב תוך הפעלת אמצעים ויכולות מתקדמים למעצרם של חשודים הלוקחים חלק בהסתה ותמיכה בטרור וזאת במקביל לפעילות המבצעית למעצר מבוקשים והבאתם לדין".

(צילום: דוברות המשטרה)
מעצר מבוקשים. ארכיון (צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר