תקרית חריגה

צרח "אללה אכבר" ותקף, ברח בנסיעה פרועה - ונורה למוות

פיגוע או אירוע פלילי? חשוד שהתעמת עם אזרחים בבאר שבע, לאחר שאיים בהתאבדות ונמלט מניידות אגף התנועה בנסיעה פרועה - נורה על ידי שוטר בבאר שבע למוות | כל הפרטים (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |

תקרית חריגה בבאר שבע: חשוד התפרע הבוקר (שני) בבאר שבע עם אזרחים, וכשנעצר בידי שוטרים ניסה לגנוב נשק מאחד השוטרים ונורה. בהמשך נקבע מותו. לפי המשטרה ההערכה כי מדובר באירוע פלילי.

המשטרה עדכנה הבוקר כי האירו התחיל כאשר החשוד צעק קריאות "אללה וואכבר" תוך שהוא מתפרע ותוקף אזרחים ברחוב הצבי בבאר שבע. דיווח על כך התקבל בתחנת המשטרה המקומית.

שוטרי תחנת באר שבע במחוז הדרומי, כך לפי המשטרה, הגיעו אל המקום ועצרו את החשוד. במהלך מעצרו החל להתפרע, לתקוף את השוטרים וניסה לחטוף את נשקו של אחד מהשוטרים וניידת שיטור עירוני.

במהלך מעצרו השוטרים ביצעו שימוש בטייזר ובאמצעים בכדי לעצור אותו והוא המשיך להתפרע. השוטרים ביצעו ירי אזהרה לאוויר ולאחר מכן לעבר רגלו. החשוד, תושב טירה, נעצר הועבר לטיפול רפואי ובמהלך הטיפול נקבע מותו.

עוד מסרה המשטרה כי לפי בירור ראשוני, קודם לאירוע בבאר שבע החשוד איים בהתאבדות ונעצר על ידי ניידות מתנ"א והחל להימלט מהכוחות תוך שהוא נסע נסיעה פרועה ונמלט לכוחות באזור בית החולים סורוקה.

"מפקד המחוז ניצב אמיר כהן הורה למפקד מרחב הנגב לבדוק את כלל הנסיבות, ככל הנראה מדובר באירוע על רקע פלילי", מסרה המשטרה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר