מחר זה קורה

כ-19,000 שוטרים ייפרסו: היערכות המשטרה לבחירות המקומיות - בצל המלחמה 

במסגרת ההיערכות המשטרתית, המתקיימת בצל המלחמה, ביום הבחירות יפעלו כ-19,000 שוטרים, לוחמי מג"ב ומתנדבים במגוון משימות ברחבי הארץ | כל הפרטים (בחירות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
רמ"ד מבצעים סנ"צ אופיר שמול, וההיערכות המשטרתית (צילום: דוברות המשטרה)

בצל המלחמה: משטרת ישראל השלימה את היערכותה ואת ההכנות הנדרשות לקראת הבחירות לרשויות המקומיות במדינה שיערכו מחר, יום שלישי.

המשטרה הודיעה כי תיערך בכוחות מתוגברים בכל רחבי הארץ בכדי לאפשר לכלל בעלי זכות הבחירה להגיע בבטחה ולממש את זכותם להצביע במוקדי ההצבעה ברחבי הארץ. "ההיערכות המשטרתית הושלמה בתום עבודה מטה ארוכה וסדורה שנוהלה באגף המבצעים של המשטרה ובכפוף לאחריות הלאומית של משרד הפנים", נמסר מהמשטרה. 

במסגרת ההיערכות המשטרתית המיוחדת, המתקיימות בצל המלחמה, ביום הבחירות יפעלו כ-19,000 שוטרים, לוחמי מג"ב ומתנדבים במגוון משימות ברחבי הארץ.

בתוך כך, אלפי שוטרים יתפרסו במוקדי ההצבעה השונים שיכללו מאות קלפיות הפרוסות באלפי ריכוזים בכל רחבי הארץ, זאת על מנת לשמור על הסדר הציבורי, להגן על שלום הציבור ובטחונו, ולהבטיח את קיום ההליך הדמוקרטי באופן תקין ובהתאם לחוק.

"משטרת ישראל לא תאפשר הפרות של הסדר הציבורי ועבירות על חוק הבחירות ותפעל לאכיפה ולנקיטת צעדים כנגד כל ניסיון לביצוע עבירות אלו", נמסר מהמשטרה.

כוחות גדולים של משטרה, גלויים וסמויים, יפעלו בריכוזי הקלפיות ובאזורים הסובבים אותם בכדי למנוע ולאתר כל פעילות בלתי חוקית, שעלולה לפגוע בטוהר הבחירות ובקיומן התקין. 

גם במהלך יום הבחירות לרשויות המקומיות, משטרת ישראל תסייע ככל שיידרש לוועדת הבחירות וליתר הגופים העוסקים בנושא, למנוע כל ניסיון פגיעה במהלכן התקין של הבחירות בהקשר זה. כך מסרה המשטרה.

לצד ההיערכות המבצעית סביב ריכוזי הקלפיות, נערכת משטרת ישראל גם בכדי לתת מענה הולם לאירועי השגרה ולמאות אלפי המטיילים שצפויים לפקוד את אתרי הבילוי, הפארקים, חופי הרחצה והכבישים ביום השבתון. שוטרי התנועה והסיור יתפרסו ברחבי הארץ בכדי לפעול להסדרת התנועה בכבישים ולהכוונתה, ולמתן שירותי משטרה מיטביים לאזרחי ישראל.

משטרת ישראל קוראת לציבור לנהוג במשנה זהירות ולהישמע להנחיות פיקוד העורף. בכל אירוע חריג יש לחייג 100. משטרת ישראל קוראת לציבור לנהוג באחריות ולהישמע להוראות השוטרים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר