תיעוד מהמרדף

מרדף נחוש של השוטרים אחר חוליה חמושה בטירה | צפו

חוקרי מחוז מרכז פענחו את אירוע הירי בטירה במהלכו נפצעו קשה 3 מתושבי המקום ובסיום החקירה הוגש כתב אישום נגד 2 הנאשמים | צפו במרדף ובמעצר (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
המרדף והמעצר (צילום: דוברות המשטרה)

חוקרי היחידה ללוחמה בפשיעה (יל"פ) במרחב שרון פתחו בחקירה בתאריך 16.3.24 עם קבלת דיווח בדבר אירוע ירי לעבר 3 הולכי רגל בטירה ומעצרם של 2 תושבי העיר כחשודים בביצוע הירי.

מהחקירה עלה כי 2 מהקורבנות ואישה נוספת נסעו ברכב בעיר ובמהלך הנסיעה חסם רכבם של הנאשמים את דרכם. לאחר דין ודברים שהתפתח ביניהם חזרו 2 הנאשמים לביתם והצטיידו באקדחים טעונים ובמקביל 2 הנוסעים ברכב שנחסם הצטיידו בפטיש ואלה ממוסמרת.

2 הצדדים יצאו חזרה לנסיעה ברחבי העיר ולאחר ש 2 הנאשמים זיהו את רכבם של הקורבנות בסמוך לביתם החלו לצפצף לעברם, אז יצאו 2 הקורבנות כשהם מצוידים באלה ובפטיש ובמקביל ביצעו הנאשמים ירי לעברם. קורבן נוסף שמע את הירי, יצא מביתו ונפגע אף הוא מהירי.

שוטרי תחנת טירה שפעלו בסמוך כנגד עבירות החזקה ושימוש באמצעי לחימה שמעו את הירי והחלו במרדף אחר רכבם של הנאשמים שהחל להימלט מהמקום.

לבסוף הרכב נעצר והנאשמים החלו בבריחה רגלית תוך כדי שהם משליכים את האקדחים בנתיב מנוסתם.

בתום מרדף נחוש עצרו השוטרים את 2 הנאשמים תושבי העיר כבני 36 ו-33 ובתום חקירתם נכלאו.

בתום הערכת מצב שביצע מפקד מרחב שרון תנצ נתי גור בזירת האירוע הוטלה החקירה כאמור על יל"פ מרחב שרון ובסיומה הוגש כאמור בסוף השבוע כתב אישום כנגד 2 הנאשמים בגין המיוחס להם.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר