ב'שער שכם' | תיעוד

השר יאיר לפיד ירד לראשונה לשטח: "יש לנו משטרה שאפשר לסמוך עליה"

שר החוץ לפיד, הגיע בשעה האחרונה לסיור יחד עם מפכ"ל המשטרה בשער שכם במזרח ירושלים, "זו תקופה מתוחה אבל יש לנו משטרה שאפשר לסמוך עליה", אמר לפיד • צפו (בארץ)

ב. ניסני | כיכר השבת |

שר החוץ יאיר לפיד, קיים היום (ראשון) הערכת מצב בחפ"ק המשטרה בירושלים וערך סיור באזור הנפיץ - שער שכם שבמזרח ירושלים.

בסיור השתתף גם מפכ"ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי, ממ"ז ירושלים, ניצב דורון תורג'מן, סממ״ז ירושלים, תת ניצב דני לוי, מפקד מרחב קדם, תת ניצב סמי מרציאנו, מפקד מג"ב ירושלים, תת ניצב מאיר אליהו ומפקד מרחב דוד, ניצב משנה נתי גור. שבתאי אמר: "בימים אלה הציבור נחשף לגבורת השוטרים והלוחמים, גבורה ומקצועיות שתמיד הייתה שם ושאותה אנו מנחילים לכל השוטרים".

"מחוז ירושלים הוא מחוז מורכב שבו אנו משקיעים את מירב משאבנו למען ביטחון התושבים והמבקרים מכל העדות והדתות. אני רוצה להודות לך על תרומתך המשמעותית למשטרת ישראל, על התמיכה והגיבוי, ואני בטוח שתהיה שותף פעיל בהמשך הצעדים לחיזוק המשטרה", הוסיף שבתאי.

השר לפיד קיבל סקירה מקיפה על ההערכות, צירי פעילות מרכזיים. החל מהציר המודיעיני - מבצעי ועד ציר כח אדם הכנה מנטלית, תרגול ופריסה.

בנוסף, השר לפיד ובכירי המשטרה ערכו סיור בעיר העתיקה עד שער שכם בנקודה שבה התקיימו אתמול הפרות סדר.

לפיד אמר לאזרחי ישראל: "אני רוצה להגיד לכם כאן משער שכם. כשכולנו נהיה עם המשפחות שלנו בליל הסדר כ 8000 שוטרים יהיו בחוץ שומרים על החיים של אזרחי ישראל. זו תקופה קשה, זו תקופה מתוחה אבל יש לנו משטרה שאפשר לסמוך עליה שתעביר אותנו את התקופה המורכבת הזאת. אני גאה בשוטרים שלנו, באנשי מג"ב, בצה"ל, בכל מי ששומר עלינו בימים המתוחים האלה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר