"שרשרת שקרים"

דיווח מעורר סערה: איילת שקד תפרוש בתמורה לתפקיד?

יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' אמר בכנס פעילים כי מתנהלים מגעים עם אנשי שקד שלא תתמודד עצמאית בבחירות - תמורת תפקיד • הבית היהודי: "שקר. יצטרך לצום בכמה ימי כיפור" (פוליטי)

(צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

האם איילת שקד תפרוש מהמירוץ ולא תמשיך את התמודדותה לכנסת בשל הסקרים המראים כי 'הבית היהודי' לא עוברת את אחוז החסימה? דפנה ליאל חושפת היום (שישי) בחדשות 12 דברים מעניינים שאמר בנושא בצלאל סמוטריץ'.

לפי הדיווח, יו"ר הציונות הדתית אמר לפעילים במטה המפלגה במודיעין שהוא מקיים מגעים עם אנשי שקד לפרישתה מהתמודדות עצמאית בבחירות תמורת תפקיד.

"אסור לנו לזרוק קולות לפח. אני לא רוצה להרחיב בזה אבל כולנו בהסברה צריכים לומר את זה לציבור. יש סכנה של אחוז החסימה ואנחנו מטפלים בזה", אמר סמוטריץ'.

הוא סיפר, "יש מגעים שאני מנהל בתוך המחנה הלאומי ועם אנשים בסביבת איילת שהיא תמצא את הדרך להיות שותפה בדרך כזאת או אחרת. חושב שזה נכון שתמשיך לייצג את קולה. יש דרך שהיא תמשיך להיות חלק מהעשייה ומהתרומה לישראל במחנה הלאומי בלי שהיא לוקחת סיכונים גדולים ומסכנת את מדינת ישראל ואת המחנה הלאומי. אני מאוד מקווה שהשכל הישר יגבר. יש לי סיבות להיות אופטימי".

ממפלגת הבית היהודי נמסר בתגובה: "בהמשך לפרסומים השקריים מבית היוצר של בצלאל סמוטריץ, שהם המשך ישיר לשרשרת השקרים עליהם הוא יצטרך לצום בכמה ימי כיפור, נבהיר כי מדובר בשקר מוחלט מצוצץ מהאצבע".

"אנחנו מבינים שיש מפלגות שבונות על הקולות של הבית היהודי, אך צר לנו לאכזב, הבית היהודי תרוץ עד הסוף. הדבר הכי ברור מכל הסקרים הוא שבלי הבית היהודי לא תהיה ממשלת ימין ותקום ממשלה עם הערבים. רק איתנו תוכל לקום ממשלת ימין יציבה ל-4 שנים שתפתור את בעיות יוקר המחייה והיעדר הביטחון והמשילות".

מלשכתו של סמוטריץ' נמסר בתגובה: "כמו תמיד, איננו מתייחסים בתקשורת לתהליכים פוליטיים ולשיחות שמתנהלות בחדרים הסגורים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר