מתקפה שניה תוך יממה

אמסלם נגד נתניהו: "נבחרתי רביעי, פתאום לא צריך אותי?"

חבר הכנסת דוד אמסלם תוקף שוב את ראש הממשלה - הפעם בטוויטר והלין: "את אף אחד לאעניין הסגנון כשזה שירת לסייע לנו לעלות לשלטון" (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
(צילום: מתוך הטוויטר של חבר הכנסת אמסלם)

חבר הכנסת דוד אמסלם מהליכוד תוקף הערב (מוצ"ש) שוב את יו"ר מפלגתו, ראש הממשלה נתניהו, מתקפה שניה נגדו אחרי המתקפה סמוך לכניסת השבת.

בציוץ שפרסם הערב כתב אמסלם: "נבחרתי למקום 4 בפריימריס ע״י אותם בוחרים שבחרו בנתניהו! בזמן שנתניהו נרדף ונתפר הצעקות והמלחמות שעשיתי לא היו בעייתיים.

את אף אחד לא עניין הסגנון כאשר זה שירת וסייע לנו משמעותית לעלות לשלטון! עכשיו כבר אין צורך בדודי- שחס וחלילה זה לא יפגע יתר על המידה באופוזיציה?!"

ביום שישי האחרון, אחרי שנעדר מהצבעות בכנסת השבוע בנימוק כי הוא חולה, יצא דודי אמסלם אל כמה תומכיו שהגיעו להפגין בעדו מתחת לביתו.

אמסלם התקבל בשירת 'דודי מלך ישראל', וקריאות כי הוא ראש הממשלה הבא. אמסלם פרסם זאת בפייסבוק, בלי להתייחס לדברים שנשא בפניהם, וכתב: "ריגשתם. אין מילים בפי, זה לא מובן מאליו- מעריך ואוהב אתכם מכל הלב. רק יחד, למען עם ישראל, ארץ ישראל ותורת ישראל- נעשה ונצליח".

לתומכיו אמר אמסלם: "את דוד אמסלם אף אחד לא ישפיל ואף פעם. לא משפילים את דוד אמסלם ולא את כל האמסלים והביטנים. לא אצלנו במפלגה שלנו שאנחנו 70 אחוז ממנה".

"אני בבית שלי, דודי אמסלם, גדלתי בליכוד, אני הכי וותיק מרוב חברי הסיעה. אני בליכוד כילד מגיל 15- אני לא נמצא בדרג ב' בדמי מפתח אצלי בבית - מי מנהל אותם?".

"רוב מצביעי הליכוד הם אמסלמים וביטנים ואנחנו צריכים להתנצל שיצאנו מקום רביעי? זו כפיות טובה עצומה של ראש הממשלה שלא היתה כדוגמתה גם אמרתי לו את זה", תקף. "עם ישראל יותר חשוב מדודי אמסלם והליכוד ולכן נמשיך לעבוד בשביל עם ישראל".

ברקע, העובדה שהוא נותר חבר כנסת מן השורה אחרי שנתניהו סירב למנות אותו ליו"ר הכנסת או לשר המשפטים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר