"ההיסטוריה לא תשכח"

בנט נגד נתניהו: "ראש המכונה שהפיצה תעמולה שקרית"

ראש הממשלה לשעבר, נפתלי בנט, תוקף בחריפות את ראש הממשלה, בנימין נתניהו: "במשך שנה הוביל קמפיין תעמולה וביום שישי האחרון הודה בשקר הנורא" (חדשות)

ישי כהן | כיכר השבת |
בנט ונתניהו בימים טובים יותר (צילום: יונתן זינדל - פלאש 90)

ראש הממשלה לשעבר, נפתלי בנט, תקף הבוקר (ראשון) בחריפות את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שלדבריו הוביל את הקמפיין ש"בנט נתן 53 מילארד לעבאס", והוא עצמו אישר את אותה התוכנית בתקציב המדינה שעבר בממשלה ביום שישי האחרון. בליכוד הגיבו: "בנט כרגיל משקר. בניגוד לבנט, אנחנו לא אישרנו 50 מיליארד שקלים לאחים המוסלמים בלי שום פיקוח על הכסף שזרם לעמותות תומכות מחבלים וטרור".

לדבר בנט: "ביום שישי האחרון נחשף השקר המתועב מכל של בנימין נתניהו במשך שנה הוביל בנימין נתניהו קמפיין תעמולה שעיקרו: ״בנט מעביר 53 מיליארד שקלים לתנועה האיסלמית וגם לחמאס, לכן יהודים נרצחים ברחובות. דם הנרצחים על ידיו״, וביום שישי האחרון נתניהו הודה בשקר הנורא בכך שאישר בתקציב את אותה התכנית בדיוק של ממשלתי. בנימין נתניהו הוא ראש המכונה שהפיצה תעמולה שקרית זו. בפיו ממש".

בנט הוסיף: "ממשלתי אישרה בזמנו תכנית חומש לחברה הערבית של 6 מיליארד בשנה על פני 5 שנים, ונתניהו ומכונת הרעל שלו עיוותו זאת והפכו את זה ל״53 מליארד לתנועה האיסלמית ולחמאס״. בעקבותיו, השופרות, החכים, מאות אלפי הבוטים, הבריונים המקללים מול הבית של סילמן, האוהלים מול הבית של אורבך - כולם הדהדו את השקר הזה. והוא הצליח, בענק".

לדבריו: "מיליוני ישראלים תמימים שוכנעו שבאמת הממשלה בראשותי מעבירה 53 מיליארדים לתנועה האיסלמית ולחמאס, ושהטרור הנורא נובע מכך".

בנט טען כי "ביום שישי האחרון, בקול דממה דקה, ממשלת נתניהו אישררה בדיוק את אותה תכנית חומש לחברה הערבית שהעבירה הממשלה בראשותי, וטוב שכך. כי זו תכנית טובה שדואגת לתשתיות, מלחמה בפשיעה, תעסוקה ועוד.

"כלומר, שנה וחצי של קללות, גידופים, האשמות כנגדי וכנגד חבריי - הכל שקר מוחלט. לא היה ולא נברא. השקר הנוראי הזה בוצע ביודעין, בכוונת תחילה, בציניות מוחלטת, ללא שום קווים אדומים—הכל מסיבות פוליטיות".

לדבריו: "בדרך כלל אני אדם שמתסכל קדימה, אך הפעם בגלל עומק השקר, ההסתה והאלימות (כולל כדורי רובה שנשלחו לביתי, כ״אדם שמעביר כספים לחמאס״), אני מוכרח להזים את השקר הזה מיסודו. למען האמת וההיסטוריה|.

"אין לי אלא לומר", סיים בנט את דבריו הקשים: "תתביישו לכם, מר נתניהו ומר סמוטריץ׳. הרעלתם את המוחות של מיליוני ישראלים בכוונת תחילה. ההיסטוריה לא תשכח לכם את השקר הנתעב".

מ'הליכוד' נמסר בתגובה: "בנט כרגיל משקר. בניגוד לבנט, אנחנו לא אישרנו 50 מיליארד שקלים לאחים המוסלמים בלי שום פיקוח על הכסף שזרם לעמותות תומכות מחבלים וטרור. בניגוד לבנט, אנחנו לא הקמנו ממשלה עם האחים המוסלמים.

|בניגוד לבנט, אנחנו לא ביצענו את מעשה ההונאה הגדול בתולדות המדינה תוך הפרת כל ההתחייבויות לאזרחי ישראל. מוטב שבנט יעשה חשבון נפש בביתו הפרטי ברעננה אותו שיפץ ב-50 מיליון שקלים על חשבון הציבור".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר