האזינו: בן-גביר ואזרד התעמתו בשידור-חי

איתמר בן-גביר ויהודה אזרד התעמתו בשידור, בעקבות ´פרשת המודעות´. במשך דקות ארוכות התעמתו השניים. השיחה גלשה, איך לא, לפן הפוליטי. "האם הרב עובדיה נתן לכם אישור להקים מפלגה? האם הרב עובדיה נתן לו אישור להשתתף בוועדת הנשיא? שאל בן-גביר. האזינו לעימות (אקטואליה)

ישראל אהרון | כיכר השבת |
בן-גביר ואזרד (צילומים: פלאש 90, כיכר השבת)

פעיל הימין איתמר בן-גביר ואיש דרעי יהודה אזרד התעמתו בשידור-חי בתוכניתו של מרדכי לביא ברדיו קול-חי, בעקבות "פרשת המודעות".

הכל החל בסוף-השבוע שעבר, במודעות שהודבקו ברחבי הארץ בהם נכתב: "הרוב קובע ולא הרב קובע - אריה דרעי לראשות ש"ס". אנשיו של אריה דרעי טענו כי מי שעומד מאחורי המודעות הוא בן-גביר שלטענתם "מבקש לסכסך בין דרעי לבין הרב עובדיה".

אנשי דרעי אף הגישו תלונה במשטרה נגד בן-גביר אלא שכתוצאה מתלונה זו הגיש בן-גביר תלונה משלו בה טען כי למעשה תלונתם של אנשי דרעי מפלילה אותם. ואכן בתלונת אנשי דרעי שהופצה לכלי-התקשורת השונים הודה עורך-דין מטעמו כי "יהודה אזרד שלח צעיר שהתחזה לאיש של בן-גביר ולקח את המודעות, והן נמצאות ברשותו של אזרד".

בעימות בן השניים, החליפו השניים מהלומות מילוליות. "בן-גביר חצוף מחוצף! השיטות של בן-גביר מזכיר את אבישי רביב", הטיח אזרד בבן-גביר. האחרון השיב: "הוא האחרון שיכול לדבר איתנו על כבודו של מרן הרב עובדיה".

במשך דקות ארוכות התעמתו השניים. השיחה גלשה, איך לא, לפן הפוליטי. "האם הרב עובדיה נתן לכם אישור להקים מפלגה? האם הרב עובדיה נתן לו אישור להשתתף בוועדת הנשיא? השמאל מחכה לשובו של דרעי", אמר בן-גביר.

אזרד הטיח מילים קשות בבן-גביר "פושטק", "נאלח" ו"חצוף" - ואילו בן-גביר בחר להזכיר לאזרד את הקלון של דרעי ואת הדעות הפוליטיות שלו.

האם הם מוכנים לסיים את הסיפור? בן-גביר אמר כי אין לו שום דבר אישי נגד דרעי, ואזרד טען "אין מחילה למי שפגע בגדולי הדור".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר