ישראל במלחמהישראל במלחמה
בעקבות חשיפת "כיכר השבת" ● בלעדי

"מנסים לפגוע בעולם התורה, כשש"ס בממשלה זה לא יקרה"

שר הבינוי והשיכון, אריאל אטיאס, תוקף את החלטת משרד ראש הממשלה לפגוע בכוללים: "זה לא יעבור, כולם יודעים שזה לא יעבור. מטרת ההמלצה: להוציא אברכים מהכוללים. כשאנחנו בממשלה - אין לזה שום סיכוי". ואיך הגיב ח"כ הרב ישראל אייכלר? כתב כיכר השבת ליקט תגובות בכנסת (אקטואליה, פוליטי)

כתב וצילם: ישי כהן | כיכר השבת |

שר הבינוי והשיכון, אריאל אטיאס, תוקף את החלטת משרד ראש הממשלה לפגוע בכוללים: "זה לא יעבור, כולם יודעים שזה לא יעבור. מטרת ההמלצה: להוציא אברכים מהכוללים. כשאנחנו בממשלה - אין לזה שום סיכוי".

הבוקר נחשף ב"כיכר השבת" כי גורם בכיר בלשכת ראש-הממשלה אמר בשיחות פרטיות בימים האחרונים - בעקבות חשיפת 'כוללים' שונים ברחבי הארץ, בהם היו רשומים אברכים פיקטיביים, הוחלט לבדוק אפשרות כי רק 'כוללים' עם לפחות חמישים אברכים יקבלו מענקים כספיים מקופת האוצר.

ח"כ הרב ישראל אייכלר יו"ר סיעת 'יהדות התורה' אומר ל'כיכר השבת': "הם היו רוצים לסגור את כל הכוללים, אבל לא יעלה ולא יבוא. המסית, חתן פרס נובל לכימיה שקיבל בשבת טלפון מנתניהו, דורש לסגור את החינוך החרדי ולהעניש הורים המלמדים תורה, אבל הקב"ה אומר בבת קול: 'נצחו טליא דאזלי לאחגא קרבא באנטוכיה'.

"נערי ישראל ינצחו את היוונים - כך יהיה גם השנה בעזרת השם. נר התורה לא יכבה ובשביל זה אנחנו כאן".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר