מנמיך להבות? מופז ייפגש עם חרדים בירושלים

המשנה לראש הממשלה השר שאול מופז הודיע כי ייפגש עם חרדים בירושלים וישמש כאורח מרכזי במסגרת ערב 'ליל שישי אקטואלי' שיתקיים בימים הקרובים. אמש אמר מופז בהפגנה כי "קדימה עושה את המיטב כדי להביא לחוק שירות לכול, חוק הוגן שיעגן את כל עקרונותינו. הילדים שלי משרתים בצבא, הם חלק בלתי נפרד מהמאבק הזה

שאול מופז (צילום: פלאש 90)

לאחר ש"הבריז" לחרדים בטקס סיום השירות האזרחי, בימים האחרונים הודיע המשנה לראש הממשלה השר שאול מופז כי ייפגש עם חרדים בירושלים וישמש כאורח מרכזי במסגרת ערב 'ליל שישי אקטואלי' שיתקיים בימים הקרובים, כך מתפרסם הערב (ראשון) בפייסבוק של 'ליל שישי' (@LelShishi).

השתתפותו של מופז במפגש מגיעה ככל הנראה על רקע ההתלקחות של הגזרה הפוליטית סביב החלופה שהוא מקדם לחוק טל, והרושם הנוצר בציבור כי הוא ו'קדימה' שמו לעצמם מטרה לנגח את הציבור החרדי סביב השירות הצבאי.

יצויין כי אמש (מוצ"ש) השתתף מופז בהפגנת הפראיירים בתל אביב – שם הותקף על ידי הנואמים והמשתתפים בעקבות שותפותו בממשלת נתניהו.

אמש אמר מופז בהפגנה כי "קדימה עושה את המיטב כדי להביא לחוק שירות לכול, חוק הוגן שיעגן את כל עקרונותינו. הילדים שלי משרתים בצבא, הם חלק בלתי נפרד מהמאבק הזה. אנחנו מרכזים כוחות ועושים מאמץ עליון להביא לחקיקה על בסיס ועדת פלסנר". עוד הוסיף מופז כי "נשים אותה (את הצעת החוק. כ"ה) על שולחן הכנסת ונצא לדרך חדשה. כשרואים את הצעירים שהגיעו, מבינים שאם לא יהיה שוויון בנטל, נגיע למציאות שבה יועמס נטל נוסף על כתפי הצעירים האלה".

ליל שישי אקטואלי הוא זירה של מפגשים בין אישי ציבור בכירים לבין חרדים שמקומה בירושלים. עד היום השתתפו בליל שישי, בין היתר, סגן ראש הממשלה דן מרידור, ראשי המוסד לשעבר מאיר דגן ואפרים הלוי, העיתונאי ירון לונדון, איש העסקים מיכאל גולן ואחרים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר