כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"הכסא ישאר ריק"

ח"כ יאיר לפיד הודיע שיחרים את טקס יום העצמאות: "לא השארתם ברירה"

יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד הודיע לשרה רגב, כי יחרים את טקס הדלקת המשואות בהר הרצל וישאיר את המקום המשוריין לו ריק; "לא השארתם לי ברירה" (חדשות) 

יוני גבאי | כיכר השבת |
לפיד (פלאש 90)

שבוע ליום העצמאות: יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד הודיע היום בצהריים (רביעי) כי יחרים את טקס הדלקת המשואות ביום העצמאות הקרוב.

בציוץ שפרסם ברשת החברית 'טוויטר' כתב לפיד: "השרה רגב, הכסא שלי בטקס המשואות ישאר ריק כי לא השארתם לי ברירה".

עוד כתב לפיד: "אני אוהב את המדינה אהבת נפש, אבל בשלושה חודשים קרעתם את החברה הישראלית ושום מופע זיקוקים מזוייף לא יכסה על זה. אם אחדות העם הייתה כל כך חשובה לכם לא הייתם מפרקים את הדמוקרטיה שלנו והייתם הולכים לעבוד עבור אזרחי ישראל".

הציוץ מגיע אחרי שמוקדם יותר שרת התחבורה רגב, שלקחה לעצמה את תפקיד יו"ר ועדת השרים לטקסים משר התרבות, התייחסה לדיווח לפיו במקרה של הפרעה לטקס השידור החי יעבור לשידור מוקלט ואמרה: "אומר כאן מראש, אני לא מתכוונת להכיל שום דבר שהוא בניגוד לחוק. יש חוק במדינת ישראל. מי שיתפרע, מי שבא להפריע, מי שבא לפגוע לא יהיה. לא נאפשר את זה".

קודם לכן אמרו בארגוני המחאות כי "ביום שלישי בערב, מדינת ישראל תחגוג את שנת ה-75 להיווסדה. יום הולדתה של מדינתנו האהובה חל תחת איום על הדמוקרטיה ועל ערכי מגילת העצמאות. המאבק שלנו לשימורה וביצורה כדמוקרטיה ליברלית יצויין במפגן חגיגי ומיוחד ברחוב קפלן".

כזכור, בשנה שעברה, ראש הממשלה נתניהו שהיה אז יו"ר האופוזיציה לא השתתף גם כן בטקס הדלקת המשואות.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר