כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
באורח נדיר

ראש הממשלה וראשי האופוזיציה חתמו יחד "מתוך חרדה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון יואב גלנט, יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד וח"כ בני גנץ חתמו יחדיו על פניה לציבור שלא לעורר פרובוקציות ביום הזיכרון (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
(ערוץ כנסת, דוברות הליכוד)

בשל החשש ממהומות שיעוררו מתנגדי הממשלה והמפגינים נגד הרפורמה המשפטית ביום הזיכרון בבתי העלמין הצבאיים, מתגייסים היום (שישי) ראשי המערכת הפוליטית, מימין ומשמאל, ומצטרפים לקריאת ארגון 'יד לבנים' לשמור על כבוד המשפחות השכולות

"מתוך חרדה לקדושת יום הזיכרון וזכר הנופלים, מבקשים מכם מעומק ליבנו - השאירו את המחלוקות ביום הזיכרון הזה מחוץ לבתי העלמין הצבאיים", נכתב במכתב עליו חתמו ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון יואב גלנט, וראשי האופוזיציה - יאיר לפיד ובני גנץ.

הם הוסיפו, "אסור לנו להפר את קדושת היום הזה וחלילה לנו מלהוסיף על כאב האימהות, האבות, האחים, האלמנות, היתומים, הסבים והסבתות והחברים האחרים במשפחת השכול בימים הקשים האלה".

יו״ר המחנה הממלכתי בני גנץ: ״ביום הזיכרון הזה אני מבקש להשאיר את המחלוקות הכבדות והמאבק הצודק על הדמוקרטיה שלנו מחוץ לגדרות בתי העלמין. לצד זאת, חובתנו המוסרית ואחריותנו הלאומית כמנהיגי ציבור להקפיד לנהוג בממלכתיות בדברינו ובפעולותינו, לחבק כל משפחה, ולכבד כל החלטה של בני המשפחות השכולות ששילמו את המחיר הכבד מכל למען תקומתנו".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר