החרם מתרחב

דרישה מיו"ר הכנסת: לבטל את ההסכם של המזנון עם אנג'ל

"היות ומזנון הכנסת אמור לשמש את כל באי הכנסת, והיות שהציבור הדתי והחרדי אף הוא מבאי הכנסת אודה להפסקת ההתקשרות עם חברת אנג'ל" (חדשות)

(חיים גולדברג)

החרם החרדי על מאפיית אנג'ל בשל השתתפות עמר בר-לב בהפגנה מול בית ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין: דרישה מהכנסת להפסיק להביא את מוצרי חברת אנג'ל למזנון הכנסת.

שי גליק, מנכ"ל בצלמו פנה במכתב ליו"ר הכנסת ושף הכנסת לבטל אף הם את התקשורת מזנון הכנסת עם מאפיית אנג'ל, בשל העובדה שגם חרדים מגיעים לרכוש במזנון הכנסת.

גליק כתב להם: "אחרי שחברי כנסת רבים ועובדים רבים בכנסת הודיעו שהם יחרימו את מוצרי המאפה של אנג'ל במזנון הכנסת, והיות שמזנון הכנסת אמור לשמש את כל באי הכנסת - כולל כולם - והיות שהציבור הדתי והחרדי אף הוא מבאי הכנסת אודה להפסקת ההתקשרות עם חברת אנג'ל".

"לא ייתכן שציבור דתי וחרדי ירגיש מודר ממזנון הכנסת או יאלץ לקנות רק חלק מהמוצרים".

"אדגיש ואומר אני נגד כל פגיעה כלכלית בחברה ובעובדים ישראלים. בטוחני שברגע שחברת אנג'ל תתנצל ותחזור בה ותגנה את מעשהו של יו"ר הדירקטוריון, הכל יחזור למקומו ומזנון הכנסת יוכל לחזור אף הוא לעבוד עם מאפיית אנג'ל".

שי גליק מנכ"ל בצלמו מסר: "יש כאן מסר ברור מי שיפגע בציבור החרדי ישלם על כך במקום הכואב ביותר בכיס. כן לשיח מכבד לא לשיח אישי קללות ופגיעה ברגשות הציבור".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר