סימן נוסף למשבר במו"מ?

הקואליציה הגישה שני מועמדים לוועדה לבחירת שופטים

בצל הדיווחים על משבר בשיחות בבית הנשיא, הקואליציה הגישה שני שמות של חברי כנסת מטעמה שיהיו מועמדים לוועדה לבחירת שופטים (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
לוין (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

אחרי הדיווחים הבוקר (שני) על משבר בשיחות המשא ומתן בבית הנשיא, הקואליציה הגישה היום שני מועמדי קואליציה לוועדה לבחירת שופטים.

כידוע, במסגרת המו"מ הקואליציה אמורה לאפשר לאופוזיציה נציג אחד בוועדה לבחירת שופטים כמקובל, וצעד כזה של מינוי שני אנשי קואליציה עשוי להוביל לפיצוץ שיחות המו"מ.

יחד עם זאת, מסתמן כי הקואליציה מתכוונת למשוך את מועמדותה של חברת הכנסת לימור סון הר מלך, ולהשאיר רק את המועמד יצחק קרויזר, גם הוא מ'עוצמה יהודית'.

גם במפלגה עוצמה יהודית אמרו הערב כי חבר הכנסת קרויזר הוא המועמד של הקואליציה לתפקיד חבר הוועדה לבחירת שופטים, ואילו חברת הכנסת סון הר מלך היא מועמדת רק למקרה של פיצוץ בשיחות המו"מ.

חוץ משני חברי הכנסת הללו, גם חברי כנסת אחרי בקואליציה הציגו את מועמדותם באופן עצמאי, בהם חברת הכנסת טלי גוטליב וחבר הכנסת ניסים ואטורי.

בתוך כך, מסתמנת פשרה בתוך האופוזיציה אחרי שבשבוע שעבר מפלגת 'יש עתיד' עוררה את זעמן של שאר מפלגות האופוזיציה אחרי שהכריזו באופן חד צדדי על כך שחברת המפלגה, חה"כ קארין אלהרר היא מועמדת האופוזיציה.

על פי הדיווח ב'ynet', מסתמנת פשרה בין שתי המפלגות הגדולות באופוזיציה, וככל הנראה תהיה רוטציה על התפקיד בין המפלגות יש עתיד והמחנה הממלכתי.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר