חוזרת לרגעי האבדן

הח"כית התפרקה על הדוכן בכנסת: "וכיפר אדמתו עמו"

חברת הכנסת לימור סון-הר מלך שאיבדה את בעלה הראשון בפיגוע, דרשה מהממשלה להחליט על מבצע צבאי ביו"ש תוך שהיא מתפרקת בבכי: "הקב"ה ייתן לי כוח לדבר עכשיו" (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
לימור סון הר מלך, זירת הפיגוע בעלי (צילום: אריק מרמור/פלאש 90, חיים גולדברג/כיכר השבת)

חברת הכנסת לימור סון-הר מלך נאמה הערב (שלישי) מעל דוכן הכנסת ודרשה מהדרג המדיני להוביל מבצע צבאי רחב היקף בעקבות גל הטרור הרצחני שמשתולל בתקופה האחרונה באזור יו"ש. חברת הכנסת התקשתה לסיים את נאומה ודמעה בעקבות הפיגוע הקשה בעלי.

בכי בלתי נשלט. צפו בנאומה המלא של חברת הכנסת לימור סון הר מלך (צילום: באדיבות ערוץ הכנסת)

"אני מבקשת לאחל רפואה שלימה לפצועים ולשלוח תנחומים למשפחות", פתחה סון-הר מלך את אחד הנאומים הקצרים ביותר אותו נשאה מעל דוכן הכנסת. היא המשיכה במילות הפסוק המצמררות מחומש דברים: "הרנינו גויים עמו כי דם עבדיו ייקום ונקם ישיב לצריו וכיפר אדמתו עמו".

לימור סון-הר מלך המשיכה ודרשה מהדרג המדיני לפתוח במבצע צבאי "חומת מגן 2" כלשונה: "אנחנו דורשים מבצע צבאי. אם מישהו עוד לא הבין למה אז זה מחוייב המציאות. יהיה היום תשובה חומת מגן ביהודה ושומרון. הקב"ה ייתן לי כוחו לדבר עכשיו".

הח"כית, שאיבדה את בעלה הראשון בפיגוע טרור בשנת 2003 בו נפצעה גם היא בעצמה, לא הצליחה לסיים את נאומה קורע הלב והיא ירדה מדוכן הכנסת תוך שהיא ממררת בבכי.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות