כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"חוצים את כל הגבולות"

"תרדי למטה, לא להפריע" | כך ח"כ וטורי סילק את היועמ"שית

במהלך דיון טעון במליאת הכנסת, ח"כ ניסים וטורי, שניהל את המליאה הוציא רק ח"כים מהאופוזיציה והיועצת המשפטית עלתה להעיר לו, אך הוא הגיב בזעם והוריד אותה | צפו בתיעוד (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
(צילום: דוברות הכנסת)

אירוע חריג במליאה: סגן יו"ר הכנסת, ח"כ ניסים וטורים, סילק מבימת הכנסת את היועצת המשפטית לכנסת, עו"ד שגית אפיק, לאחר שעלתה להעיר לו על התנהלותו.

האירוע התרחש בזמן מהומה במליאה, אז הוציא יו"ר הישיבה ניסים וטורי רק חברי כנסת מהאופוזיציה. היועמ"שית עלתה לבימה בכדי להעיר לו על התנהלותו.

בתגובה, וטורי גער בה וסילק אותה מהדוכן: "סליחה, מה את מתערבת? תרדי למטה, זה לא מקובל. את לא מתערבת לי. תרדי!. מה היא עולה לפה וצועקת עליי?".

חה"כ קארין אלהרר הגיבה: "הם אפילו לא מחכים להפיכה המשטרית וכבר מתנהגים כדיקטטורה. איזו קואליציה כושלת".

ח"כ זאב אלקין תקף: "התנהלות מבישה של הקואליציה. שוב חוצים את כל הגבולות. שגית אפק היא יועצת משפטית של הכנסת כולה, מקצועית והגונה. היא בכלל מינוי של יריב לוין, כשהוא כיהן כיו״ר הכנסת, גם זה כבר לא מספיק טוב לכם?! מי שמתנהג כך לא ראוי לנהל את ישיבות מליאת הכנסת".

יו"ר 'העבודה', מרב מיכאלי, הגיבה: "סגן יו"ר הכנסת, המלח המפליג ח"כ ניסים ואטורי, מחליט על דעת עצמו להוציא את ח"כ איימן עודה מהמליאה רק כי לא מצא חן בעיניו מה שח"כ עודה אמר. וכשהיועצת המשפטית של הכנסת ניגשת כדי להבהיר לו שאין לו סמכות כזו, הוא אומר לה "רדי מהדוכן" - אין גורמי מקצוע, אין פקידות. רק רמיסה מתמשכת של האופוזיציה ודריסה נוספת של הדמוקרטיה. זאת תחושת בעלות הבית וזאת גסות הרוח והאלימות שבאה יחד עם ההפיכה המשטרית".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר