בשליחות מיוחדת

"תקופה ביטחונית מאתגרת"; שר העבודה בן צור ביקר בספרד

בשליחות המדינה: שר העבודה יואב בן צור, יצא השבוע למסע מדיני בספרד לצורך חיזוק קשרי העבודה והקשרים האסטרטגיים בין מדינת ישראל למדינות החברות בארגון ה-UFM | תיעוד וסיכום הנסיעה (חדשות)

ישי כהן | כיכר השבת |
השר בן צור בפגישות עבודה בספרד

שר העבודה יואב בן צור, נסע השבוע בשליחות מיוחדת מטעם ממשלת ישראל, למסע מדיני במדריד שבספרד.

בן צור, יצא כאמור למסע מדיני בספרד לצורך חיזוק קשרי העבודה והקשרים האסטרטגיים בין מדינת ישראל למדינות החברות בארגון ה-UFM - ארגון ה-UfM הוא ארגון בינלאומי המאחד את 28 מדינות האיחוד האירופי ו-15 מדינות מאזור הים התיכון, להגברת שיתוף הפעולה באזור האירופי-ים תיכוני ומטרתו לבסס דיאלוג ושיתופי פעולה אזוריים נושאיים באמצעות מפגשי שרים ובכירים, כנסים מקצועיים, קבוצות עבודה, יצירת הסכמים ושיתופי פעולה כלכליים.

השר השתתף בכנס בנושאי מיומנויות בשוק העבודה יחד עם שרי עבודה ממצרים, ירדן ועוד. בנוסף, התקיימה פגישה עם נשיאי הקהילות היהודיות, והוצגו אפשרויות שונות שמציע משרד העבודה לעולים בתחומי התעסוקה. לביקור התלווה מנכ״ל משרד העבודה, ישראל אוזן.

במסגרת הכנס המרכזי, שר העבודה נפגש עם ניקולס שמידט, הנציב האירופי לתעסוקה וזכויות עובדים, בפגישה דנו השניים בקידום חילופי ידע בתחום שילוב אוכלוסיות מגוונות בתעסוקה לטובת כלל הציבור.

השר יואב בן צור אמר לקראת חזרתו לארץ: ״אני שמח לחתום את המסע המדיני שלי במדריד, בין ידידי האמת של ישראל שרואים בה בית. ישראל היא אכן ביתכם ואנחנו תמיד נעמוד לצדכם בדיוק כשם שאתם עומדים לצדינו. השותפות בנינו היא אמיצה, איתנה ויצוקה.״

עוד הוא אמר: ״בתקופה ביטחונית מאתגרת שבה מדינת ישראל מתמודדת מול האיום האיראני וארגוני הטרור, לשיתופי הפעולה עם מדינות המזרח התיכון והאיחוד האירופי יש משמעות אדירה לישראל בעולם. הצהרות התמיכה של ראשי הפדרציה בקהילות היהודיות בספרד מחזקות את מעמדה של מדינת ישראל".

לסיום דבריו אמר השר: "הטרור הוא האיום הגדול על האנושות והיום יותר מתמיד מדינות רבות באירופה מיישרות קו מדיני עם ישראל. מדריד היא מדינה פרו ישראלית, ואנו מודים לה על עמידתה האיתנה לצד ישראל.״

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר