כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
דוהר לחקיקה

ההודעה של שמחה רוטמן לחברי וועדת חוקה על עילת הסבירות

יו"ר ועדת חוקה הודיע לחברי הוועדה כי ביום ראשון הקרוב יהיה הדיון האחרון לפני הפצת נוסח החוק לצמצום עילת הסבירות לפני הפצתו להסתיגויות | המשמעות כי כבר בשבוע שלאחר מכן הוא צפוי לעלות להצבעה במליאה בקריאה שניה ושלישית (פוליטיקה)

יוני גבאי | כיכר השבת |
שמחה רוטמן (Yonatan Sindel/Flash90)

יו"ר ועדת חוקה שמחה רוטמן הודיע הערב (חמישי) לחברי הוועדה כי הדיון ביום ראשון הקרוב בוועדה, על הצעת החוק לצמצום עילת הסברות במסגרת הרפורמה המשפטית, יהיה הדיון האחרון לפני הפצת הנוסח להסתייגויות.

מיד בתום הדיון, כך לדברי רוטמן, יופץ הנוסח להסתייגויות וניתן יהיה להגיש את ההסתייגויות עד לשעה 7 בבוקר של יום שני. המשמעות היא שכבר ביום שני יחלו ההצבעות על ההסתייגויות וביום רביעי ככל הנראה תאשר הוועדה את החוק. בשבוע שלאחר מכן יעלה החוק להצבעה בקריאה שניה ושלישית.

בהודעתו לחברי הוועדה כתב היו"ר ח"כ רוטמן כי "גם בדיון היום, שבא בהמשך ליתר הדיונים השבוע, נשמעו מומחים וחברי כנסת, כמו גם נציגי ארגונים ואזרחים. הדיון היה ארוך וממצה וזיקק היטב את נקודות המחלוקת וההסכמה בעניין החוק.

"הדיון ביום ראשון יהיה הדיון האחרון לפני הפצת הנוסח להסתייגויות. בדיון יוכלו חברי הכנסת לסכם את דעתם בנוגע לחוק.

"מאחר ובניגוד לרוב דיוני ועדת החוקה, מגיעים חברי כנסת רבים וכדי למנוע אי נעימויות ותלונות אני מבהיר כי תינתן עדיפות בסדר הדוברים לחברי הוועדה, ולחברי כנסת שטרם התבטאו בנושא בוועדה, ככל שיגיעו".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר