כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
צפו בתיעוד

הראשון לציון במתקפה חריפה נגד בן גביר: "חוטא ומחטיא את הרבים"

הראשון לציון הגר"י יוסף תקף הערב (מוצ"ש) בחריפות רבנים במגזר הדתי לאומי  ואת השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר על רקע עלייתו להר הבית: "בגללו אנשים אחרים גם עולים" (חרדים)

ישי כהן | כיכר השבת |
דבריו של הגר"י יוסף נגד השר בן גביר (צילום: דר וסוחרת)

הראשל"צ הגר"י יוסף עורר סערה תקשורתית הערב (מוצ"ש) לאחר שתקף בחריפות בשיעורו השבועי בבית הכנסת 'היזדים' בירושלים את הרב דב ליאור ואת השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר על רקע עלייתו של בן גביר להר הבית.

"יש אחד משרי הממשלה. אני לא רוצה להזכיר את שמו" אמר הראשל"צ. "הוא לא ראוי שאזכיר את שמו כאן במקום הזה. הוא נכנס בריש גלי להר הבית. חוטא ומחטיא את הרבים" הוסיף בחריפות.

הגר"י הוסיף ותקף: "בגללו אנשים גם עולים להר הבית. לרב (הגר"ע יוסף זצוק"ל. ש"כ) היה מאבק משותף בנושא עם הרב אליישיב. היה הרבה מאבקים בעבר".

הראשל"צ הוסיף ותקף את הרב דב ליאור מבכירי הרבנים במגזר הדתי לאומי ואמר: "הרב דב ליאור וכל מיני רבנים שלא מגיעים לקרסוליים של גדולי הדור שהיה לנו. מי הם כלפי הסטייפלער, הרב שך, מרן, הרב אלישיב. עם כל הכבוד, הם לא מגיעים אליהם".

יש לציין, כי מי שנכח ליד הגר"י יוסף היו בנו של הגרי"ש אליישיב זצ"ל הגאון רבי בנימין אליישיב ומקורבו של הגרי"ש הגאון רבי יוסף אפרתי. הם הוזמנו לשיעורו של הראשל"צ לרגל יום פטירתו של הגריש"א שיחול במהלך השבוע.

בן גביר בהר הבית (צילום: מנהלת הר הבית )

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר