כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
אחרי 20 שעות אשפוז

ראש הממשלה נתניהו שוחרר מבית החולים שיבא, מכשיר הושתל בגופו

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שוחרר מבית החולים 'שיבא', לאחר כמעט 20 שעות של אשפוז, ולאחר שהבוקר עבר סדרת בדיקות נוספת (חדשות ארץ) 

יוני גבאי | כיכר השבת |
נתניהו בבית החולים, אתמול (צילום: ללא קרדיט)

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שוחרר היום (ראשון) מבית החולים שיבא, לאחר שהבדיקות שערך הבוקר יצאו תקינות וללא מצאים חריגים.

"ראש הממשלה נתניהו סיים סדרת בדיקות ונמצא במצב מצויין", נמסר מבית החולים. "אבחנתנו, בסיומן של כלל הבדיקות שבוצעו, כולל בדיקות המעבדה, שסיבת האשפוז היא התייבשות. ליבו תקין לחלוטין, ללא שום ממצא והוא ישוחרר לביתו כבר בשעות הקרובות".

עוד נמסר מבית החולים כי "הצוות הרפואי החליט לבצע סדרת בדיקות מקיפות ושגרתיות שמתבצעות בהכרה מלאה, כולל בדיקה חשמלית של הלב, שכולן יצאו תקינות לחלוטין. בשום שלב לא אובחנה הפרעה כלשהי בקצב הלב".

עוד הודיעו כי לצורך המשך מעקב שגרתי החליטו להשתמש בהולטר תת-עורי, כפי שנהוג, כדי לאפשר לצוות המקצועי הרפואי הצמוד של ראש הממשלה להמשיך במעקב שוטף.

ישיבת הממשלה שתוכננה להבוקר נדחתה למחר. כזכור, ראש הממשלה אושפז אמש בבמחלקה הקרדיולוגית בבית החולים שיבא בתל השומר, שם הוחלט להשאירו תחת השגחה במהלך הלילה.

בסרטון שפרסם הלילה נתניהו הוא התייחס למצבו ואמר: "אני "רוצה להודות לכולם על הדאגה, אני מרגיש טוב, אנחנו עוברים גל חום אז אני מבקש מכם להיות פחות בשמש ולשתות מים, שבוע טוב".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר