אחרי שלא נבחר שוב

הקאמבק של הח"כ הצבעוני לשעבר אורן חזן: זו הודעת התמיכה שקיבל ממפלגתו

אורן חזן, חבר הכנסת הצבעוני לשעבר, שהיה ידוע גם בעשיית 'סלפי' ובמיוחד עם נשיא ארה"ב לשעבר, יקבל את תמיכתה של מפלגתו - הליכוד להתמודדות על ראשות העיר אריאל (חדשות, מקומי)

מישאל לוי | כיכר השבת |
חזן לצד נתניהו (גיל דוד)

הבחירות בעיר הגדולה בהתיישבות: במפלגת הליכוד הודיעו היום (רביעי) רשמית, כי התמיכה של המפלגה מובטחת לחבר הכנסת לשעבר אורן חזן, המתמודד לראשות העיר אריאל.

חברי הוועדה, ראש עיריית בת ים צביקה ברוט, צורי סיסו מנכ"ל מפלגת הליכוד, ח"כ לשעבר אסנת מארק ושי חג'ג' יו"ר מרכז השלטון האזורי, שיגרו את המכתב לח"כ לשעבר חזן ובכך נתנו דחיפה אדירה למועמדתו של חזן.

עד כה ישנם תשעה מועמדים, שהביעו כוונה להתמודד לתפקיד ראש עיריית אריאל, ביניהם חבר הכנסת לשעבר אורן חזן, חמישה חברי מועצה מכהנים - יאיר שיטבון, יחיאל טוהמי, פבל פולב, יוסי חן, אלה ויינר), וכן רועי מוסט, שי ברנטל ואלעד מצויינים.

חזן, לאחר ההודעה היום, הוא כנראה הח"כ המוביל, ולדבריו, בשבוע שעבר הודיעו ההסתדרות הלאומית וועד עובדי אוניברסיטת אריאל על תמיכתם בו לראשות העיר.

אורן חזן, חבר הכנסת לשעבר והמועמד המוביל לראשות העיר אריאל אמר כי: "אני מודה לחברי הועדה המוניציפלית של הליכוד על תמיכתם במועמדתי לראשות העיר. לאחר שבשבוע שעבר עובדי אוניברסיטת אריאל וההסתדרות הלאומית הודיעו על תמיכתם בי לקראת השינוי הגדול שאנו רוצים להביא לבירת השומרון, גם מפלגת השלטון תומכת בנו ומצטרפת למהפך שנוביל בעיר. אין לי ספק כי הקשר ארוך הטווח שיש לי עם הליכוד ועם שרי הממשלה יביא בשורה אדירה לתושבי העיר אריאל. מדובר בבשורה של ממש לעיר אריאל. ב-31.10 אנו נוציא בע"ה את העיר אריאל לדרך חדשה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר