מריחים בחירות?

איחוד בין שתי המפלגות בציונות הדתית; "קיבלנו החלטה היסטורית"

ברוב מוחץ – מרכז מפלגת הבית היהודי אישר הערב את האיחוד הגדול במגזר הדתי לאומי עם מפלגת הציונות הדתית | שר האוצר סמוטריץ': "אנו יוצאים יחד לדרך חדשה" (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
ההצבעה על האיחוד עם "הבית היהודי"

מפץ בציונות הדתית: חברי מרכז מפלגת הציונות הדתית אישרו הערב (ראשון) את האיחוד בין מפלגת "הבית היהודי" בראשות חגית משה, לבין מפלגת "האיחוד הלאומי - תקומה" בראשות בצלאל סמוטריץ'.

משמעות ההחלטה היא כי מעתה יאוחדו מחדש שתי המפלגות ו-80 חברי מרכז הבית היהודי יהפכו לחברי מרכז של המפלגה המאוחדת.

שמה של המפלגה המאוחדת החדשה יהיה "המפלגה הדתית לאומית- הציונות הדתית" נציגי המפלגה מאוחדת בבחירות לרשויות המקומיות ירוצו תחת האותיות 'טב'.

שר האוצר בצלאל סמוטריץ' בירך על תוצאות ההצבעה ואמר: "האחדות מתחילה בבית, והערב, לאחר אישור מרכז הבית היהודי ומרכז הציונות הדתית, אנו יוצאים יחד לדרך חדשה. בימים של מחלוקות ציבוריות, הציונות הדתית מסמלת אחדות. זהו צעד חשוב לציונות הדתית כולה שמהיום יש לה בית אחד גדול שמכיל את כל גווני הציונות הדתית והימין הלאומי".

גם יו"ר "הבית היהודי" חגית משה בירכה על תוצאות ההצבעה: "קיבלנו היום החלטה היסטורית בכדי להתחיל תהליך איחוי ואיחוד אמיתי של כל בני ובנות הציבור הדתי לאומי, על שלל גווניו ואמונותיו. כבר בחודשים הקרובים לאחר הבחירות לרשויות המקומיות צפויים למעלה כ-80 מנציגי הבית היהודי לקחת חלק פעיל במרכז המפלגה המאוחדת".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר