גל הטרור הרצחני

"המצב בלתי נסבל"; ראשי רשויות ביו"ש יערכו מחאה מול משרד ראש הממשלה בירושלים

ראשי הרשויות ברחבי יהודה ושומרון, שספגו בשבוע האחרון גל טרור רצחני, יעלו הבוקר לירושלים למחאה מול משרד ראש הממשלה: "העלייה המתמשכת באירועי הטרור הרצחניים מראים כי התפיסה הנוכחית כשלה ויש לשנותה ומהר" (חדשות בארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
הפגנת עבר של ראשי הרשויות (תומר נויברג, פלאש 90)

ראשי הרשויות ביהודה ושומרון שמרגישים שלאחרונה הופרקה תחושת הביטחון של תושביהם יעלו הבוקר (שלישי) למחאה מול משרד ראש הממשלה בירושלים.

בהודעה שפירסמו ראשי הרשויות נכתב: "המצב בלתי נסבל. אנחנו דורשים לשנות את התפיסה הבטחונית. העלייה המתמשכת באירועי הטרור הרצחניים מראים כי התפיסה הנוכחית כשלה ויש לשנותה ומהר".

הבוקר בשעה 10:00 יתייצבו ראשי הרשויות מול משרד ראש הממשלה בירושלים וימסרו הודעה משותפת.

בין ראשי הרשויות: ראש המועצה האזורית בנימין ישראל גנץ, ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן וראש המועצה האזורית הר חברון יוחאי דמרי וראשי מועצות נוספים.

שלמה נאמן, יו"ר מועצת יש"ע הסביר הבוקר בריאיון לגל״צ על המחאה מול נבחרי הציבור שלהם‬⁩: "אנחנו לא מחפשים אשמים בקרב שרי הממשלה, מי שאשם אלה האויבים והמחבלים שלנו, אבל האחריות היא על ממשלת ישראל ועל צה"ל".

עוד אמר נאמן בריאיון: "שני המחבלים האלה עומדים לקבל משכורת עם תלוש שכר ברשות הפלסטינית שאנחנו הולכים לממן אותו. יש להם תוספת שכר כשהם רוצחים מתנחל או חייל".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר