הפשע במגזר הערבי

קיבל איומים על חייו | אבטחה הוצמדה לח"כ איימן עודה

קצין הכנסת החליט להצמיד אבטחה לח"כ איימן עודה, בשל איומים על חייו, והזהיר אותו כי הוא נתון לסכנת חיים בשל דבריו נגד ארגוני הפשיעה במגזר הערבי (חדשות)

דוד הכהן | כיכר השבת |
ח"כ איימן עודה (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

אבטחה הוצמדה לח"כ איימן עודה, יו"ר חד"ש-תע"ל, בשל איומים על חייו לאחר דברים שהשמיע נגד הפשיעה במגזר הערבי. בין היתר פורסמו סרטונים עם איומים על חיי ח"כ עודה.

בלשכתו של עודה עדכנו כי מלבד האבטחה הצמודה, גם ביתו יאובטח על ידי משמר הכנסת. עודה עצמו אמר היום: "חובתנו להילחם בפשע המאורגן". חיי אינם יקרים יותר מחיי עמי, ואמשיך בכוח רב יותר לעבוד עם בני עמי נגד פשע, ולהוקיע את איומי הפשע בכל כוחי ובכל איום שלא ירתיע אותי על ידי המשך עבודה נמרצת נגד כנופיות פשע מאורגנות".

"התשובה שלנו אליהם תהיה גיוס חזק להפגנות הקרובות, כולל ההפגנה המרכזית היום בתל אביב, שהכותרת המרכזית שלה תהיה נגד הפשיעה בחברה הערבית", הוסיף.

מסיעת חד"ש נמסר: "רגוני הפשע בחברה הערבית קיבלו אור ירוק מהממשלה להשתולל ולרצוח, וכעת הם מרגישים בנוח לאיים אפילו על חברי כנסת המנסים לעצור אותם. רק מדינה שאינה מכבדת את עצמה מסוגלת להתעלם ממצב בו נבחרי ציבור מאוימים ואף נרצחים בידי עבריינים.

"חד"ש כולה עומדת לצידו של ח"כ עודה, ולא תכנע בפני ארגוני הפשע או הממשלה הגזענית שמעודדת אותם, נמשיך להיאבק ללא פחד למען הזכות לחיים בכבוד".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר