כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
ישראל תחת מתקפה

בני גנץ: שוקל בחיוב להיכנס לממשלת חירום לתקופה המלחמה

יו"ר המחנה הממלכתי', בני גנץ, הצהיר הערב כי הוא שוקל בחיוב להיכנס לממשלת חירום לתקופת המלחמה | בהמשך הערב הוא ייפגש עם יאיר לפיד | גנץ : "לממשלה יהיה גיבוי מלא לכל פעולה ביטחונית אחראית ונחושה" (חדשות)

ישי כהן | כיכר השבת |
בני גנץ (צילום: לשכת השר)

יו"ר המחנה הממלכתי', שר הביטחון לשעבר בני גנץ, הצהיר הערב (מוצאי שבת) כי הוא שוקל בחיוב להיכנס לממשלת חירום לתקופת המלחמה | בהמשך הערב הוא ייפגש עם יאיר לפיד.

גנץ נפגש היום עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, וקיבל עדכון אודות המצב הביטחוני. בשיחה, הועלתה האפשרות להקמת ממשלת חירום. לאחר הפגישה כינס גנץ את סיעת המחנה הממלכתי.

גנץ אמר לנתניהו, כי "לממשלה יהיה גיבוי מלא לכל פעולה ביטחונית אחראית ונחושה. בנוסף, גנץ שוקל בחיוב את האפשרות של כניסה לממשלת חירום לתקופת המלחמה, שתתמקד אך ורק באתגרים הביטחוניים, ובאופן שיאפשר שותפות והשפעה מהותית על קבלת ההחלטות בפורומים הרלבנטיים".

בלשכת ראש הממשלה עדכנו כי "במהלך הפגישות שיזם היום ראש הממשלה נתניהו עם יו״ר האופוזיציה יאיר לפיד ויו״ר ״המחנה הממלכתי״ ח״כ בני גנץ, ראש הממשלה נתניהו הציע לשניהם כניסה לממשלת חירום רחבה, באותה מתכונת שלפיה הצטרף ראש האופוזיציה מנחם בגין ז״ל לממשלת אשכול ערב מלחמת ששת הימים".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר