כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
מלחמה בצל הכשלים

יולי אדלשטיין מתחייב: "כל מי שאשם - ישלם; כרגע נתרכז בלנצח"

יו"ר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין, מצהיר הבוקר כי "אין גורם שלא יחקר, וכל מי שאשם - ישלם", אבל רק אחרי המלחמה, "כעת צריך להתרכז בלנצח" (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
ח"כ יולי אדלשטיין (צילום: Chaim Goldbergl/Flash90)

יו"ר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין, כותב הבוקר (שני) כי אין גורם שלא יחקר, וכל מי שאשם - ישלם, אבל אחרי המלחמה, כעת צריך להתרכז בלנצח.

"מדינת ישראל במלחמה. כולה, כולל כולם", כתב אדלשטיין. "הזמן לתחקירים והפקת לקחים עוד יגיע, ובהן צדקי - אין גורם שלא יחקר. כולם, כולל כולם".

אדלשטיין הוסיף וכתב כי "כרגע נתרכז בלנצח ביחד, למחות את החמאס מעל פני האדמה ביחד ולעמוד מול כל אויבנו - ביחד. קודם נטפל בבעיה ואז נתפנה לחקור את הסיבות".

לדבריו, "הפרוטוקולים בוועדת החוץ והביטחון לא משקרים. לא יהיו פרות קדושות. כל מי שאשם - ישלם".

אמש, בריאיון ל'חדשות 12', אמר אדלשטיין כי "יש מטרה אחת לחסל את שלטון חמאס ולהחזיר את השבויים והנעדרים". לדבריו, "לא יהיה שלטון חמאס בעזה, זאת מטרה מאוד ברורה ולא תהיה שום סכנה של חמאס כלפי מדינת ישראל. כל עוד שזה לא הושג והחטופים לא חזרו הביתה - המלחמה לא הסתיימה".

אדלשטיין נשאל האם יש לראש הממשלה בנימין נתניהו אחריות למחדל, והוא השיב כי אין מישהו במערכת - לא חשוב באיזה תפקיד, שהוא לא נושא בחלק מהאחריות. הוא הוסיף כי "רק אחרי שנחזיר את החטופים ואחרי שננצח במלחמה ואחרי שלא יעמוד חמאסניק אחד עם נשק - אנחנו נעשה את הבירור".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר