כלכלת מלחמה

נתניהו וסמוטריץ' סיכמו להגיש תקציב מתוקן לסוף שנת 2023 

נציגי האוצר הציגו לראש הממשלה את תמונת המצב של המשק הישראלי ואת התוספות הנדרשות לתקציב המדינה כתוצאה מהמלחמה | תקציב המלחמה האזרחי ימומן מהגדלת גירעון, ניתוב כספים מהוצאות הממשלה במשרדים וקיצוץ בהסכמים הקואליציוניים (חדשות)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
נתניהו ובכירי האוצר היום (צילום: עמוס בן גרשום לע"מ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים היום (שלישי) התייעצות כלכלית עם שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳, יו״ר המועצה הלאומית לכלכלה אבי שמחון ובכירי משרד האוצר וסיכמו על הבאת תקציב מתוקן מהיר לסוף שנת 2023, ומיד לאחר מכן להתחיל לעבוד על תקציב מתוקן לשנת 2024.

נציגי האוצר הציגו לראש הממשלה את תמונת המצב של המשק הישראלי ואת הצפי לסוף השנה. בנוסף, הציגו את התוספות הנדרשות לתקציב המדינה כתוצאה מהמלחמה. תקציב המלחמה האזרחי ימומן מהגדלת גירעון, ניתוב כספים מהוצאות הממשלה במשרדים וקיצוץ בהסכמים הקואליציוניים.

(צילום: עמוס בן גרשום לע"מ)

ראש הממשלה, שר האוצר ונציגי האוצר סימנו את צמצום הבירוקרטיה והחסמים כיעד חשוב בתקציב המלחמה והציבו את עצמאותן של הרשויות המקומיות בניהול התקציב בדגש על הרשויות שסמוכות לקו העימות בדרום ובצפון כמטרה.

ראש הממשלה ושר האוצר סיכמו כי מיד לאחר שיסתיים בניית התקציב הסופי ע״י גורמי המקצוע התקציב יבוא לממשלה ולכנסת בהקדם האפשרי ומיד תחל העבודה על תקציב 2024.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר