קורא לטרנספר?

נתניהו: "חייבים לדאוג למי שירצה לצאת מעזה למדינה שלישית"

ח"כ דני דנון ציין היום בישיבת סייעת הליכוד כי "חייבים להקים צוות שידאג לכל מי שירצה לצאת מעזה למדינה שלישי" | נתניהו: "אין מי שיקלוט" (מדיני)

יוני גבאי | כיכר השבת |
נתניהו ודנון (צילום: Photo by Marc Israel Sellem/POOL)

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר היום (שני) בישיבת סייעת הליכוד כי הוא פועל להביא להגירה מרצון של תושבים עזתים למדינות אחרות. "הבעיה שלנו זה מדינות שמוכנות לקלוט ואנחנו עובדים על זה", אמר.

הדברים נאמרו לאחר שח"כ דני דנון ציין בישיבה כי "בעולם כבר דנים באפשרויות של הגירה מרצון, שר ההגירה הקנדי אמר את הדברים בצורה פומבית וגם ניקי היילי. חייבים להקים צוות של מדינת ישראל שיטפל בנושא הזה, וידאג שמי שרוצה לצאת מעזה למדינה שלישית יוכל לעשות זאת. צריך להסדיר את זה. יש לזה חשיבות אסטרטגית ליום שאחרי המלחמה" כך צוטט באתר ישראל היום.

נזכיר כי ח"כ דנון וח"כ רם בן ברק העלו על סדר היום הבינלאומי את האפשרות של הגירה מרצון, במאמר שפרסמו בוול סטריט ז'ורנל.

העובדה כי ח"כ מ'יש עתיד' היה חתום על המאמר - עוררה סערה רבה אצל תומכי יש עתיד והח"כ הבהיר כי הוא עומד מאחורי הדברים.

בתוך כך, נתניהו נאם מוקדם יותר במליאה במשכן הכנסת בדיון בנושא סוגיית החטופים ברצועת עזה, אולם כאשר הזכיר את משך הזמן הארוך שעלול לקחת עד שחרורם, הפריעו לנאומו המשפחות שנכחו במקום וצעקו לעברו "עכשיו! עכשיו! עכשיו!".

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר