"להפיל את משטר הרשע"

נפתלי בנט חושף את התקיפות הישראליות על אדמת איראן

בנט לוקח אחריות לתקיפה שבוצעה במהלך כהונתו הקצרה כראש ממשלה במפעל כטב"מים באיראן, ולחיסולו של בכיר במשמרות המהפכה על אדמת איראן (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
(צילום: Avshalom Sassoni/Flash90)

נפתלי בנט חושף בטור המתפרסם היום בעיתון האמריקני "וול סטריט ג'ורנל" כי במהלך תקופתו הקצרה בראשות ממשלת ישראל, ישראל תקפה באיראן. הוא גם רמז לחיסולו של בכיר במשמרות המהפכה על ידי ישראל.

בנט כתב: "כשהייתי ראש ממשלה ביוני 2021, אמרתי לראשי צה"ל המוסד והשב"כ - שהמטרה שלי היא להימנע, אם אפשר באופן סביר, מהתנגשויות מקומיות עם חיזבאללה וחמאס. במקום זאת, הוספתי, עלינו למקד את משאבי הביטחון הלאומי בהחלשת האויב העיקרי שלנו - איראן".

"הנחיתי את כוחות הביטחון של ישראל לגרום לטהרן לשלם על החלטתה לתת חסינות לטרור. די לחסינות. אחרי הכישלון האיראני לבצע שתי מתקפות כטב"מים בשטחנו, ישראל השמידה בסיס כטב"מים על אדמת איראן".

בנט הוסיף כי "במרץ 2022 יחידת טרור של איראן ניסתה להרוג תיירים ישראלים בטורקיה ונכשלה. זמן קצר לאחר מכן, מפקד היחידה הזו חוסל במרכז טהרן".

הוא לעג לאיראנים וכתב כי "מסתבר שהעריצים של איראן רכים יותר ממה שאפשר לצפות. הם שולחים בשמחה אחרים למות עבורם. אבל כשהם נפגעים בבית, פתאום הם נעשים מודאגים".

עוד כתב כי "ארה"ב וישראל צריכות להציב מטרה ברורה להפיל את משטר הרשע של איראן. לא רק שזה אפשרי, זה חיוני לבטיחות ולביטחון של המזרח התיכון ושל העולם התרבותי כולו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר