עורקת מהגוש?

הח"כית שדיברה בעד בחורי ישיבות מעוררת סערה - אלו התגובות ברשת

אחרי שערקה מהשמאל לימין, היא שוב עושה את הצעד הדרמטי, אבל הפעם לכיוון ההפוך | סינק קטן מראיון של חברת כנסת מהליכוד מסעיר את אנשי הימין ברשתות החברתיות (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
צפו בקטע הראיון שפורסם (צילום: באדיבות חדשות 13)

קטע קצרצר - פרומו, מראיון שהעניקה חברת הכנסת גלית דיסטל-אטבריאן מהליכוד, לחדשות 13,, מטלטל את גוש הימין שרואה בראיון הכנת הקרקע לעריקה מהגוש לטובת חבירה למפלגות המרכז-שמאל.

בראיון, מאשימה גלית חלקים מגוש הימין וטוענת כי היא הייתה חלק מכונת הרעל שהחלישה את הדינה: "היו בערך 100 אנשים שהדהירו 9 מיליון, לתהום. לתהום!" פתחה גלית את הראיון.

"מהפוליטיקה, מהתקשורת, ממובילי הרשת" פירטה חברת הכנסת הימנית. "אני הייתי חלק מהאנשים שגרמו למדינה להיחלש, שפגעו באנשים, שפגעו באזרחים שבחיי היום יום הם חברים שלי. הם בן הזוג שלי".

"זה נחת עליי בשנייה. פתאום, פח!" אמרה דיסטל.

"פתאום את קולטת שכל מה שחשבתי שעשית טוב, עשית רע... ויצרתי שסע ויצרתי פילוג ויצרתי מתח" הוסיפה גלית להלקות את עצמה בראיון.

"והמתח הזה", הוסיפה חברת הכנסת, "הביא לחולשה, והחולשה הזו בהמון מובנים הובילה לטבח".

לסיום, הוסיפה חברת הכנסת להתנצל בפני הציבור החילוני: "אני פה יושבת ואומרת לך, לציבור הדמוקרטי-חילוני, חטאתי לכם. גרמתי לכם לכאוב, גרמתי לכם לפחד על החיים שלכם פה".

הראיון תם בשורת המחץ - "אני מתנצלת על זה".

התגובות מימין

כמה צפוי, בשמאל מברכים, בימין מגנים.

העיתונאי עמית סגל כתב: "אם גלית דיסטל סבורה שהיא נושאת באחריות לטבח, הדבר היחיד המצופה ממנה הוא להתפטר. אם היא לא מתפטרת, שתניח לנו עם רדיפת הצומי הזו שמתחפשת כל פעם למשהו אחר: פעם סגידה מביכה לנתניהו, פעם נאומים משיחיים בעד אברכים והשבוע חזרה בתשובה. בשבוע הבא כבר יהיה קרקס חדש".

העיתונאי החרדי אריה ארליך כתב: "גלית דיסטל טועה טעות מרה. במחנה קפלן לא קיים הפיצ'ר הזה של מחילה. יזכרו לה את היותה ימנית וביביסטית עד יומה האחרון. עיינו בתגובות לצעד שלה ותראו עד כמה עמוק התיעוב אליה גם הערב. נשרפה בימין ולא הרוויחה את השמאל".

איש התקשורת מני אסייג כתב: "היי גלית. תשמעי אני בהלם מוחלט! זה פשוט לא הגיוני מה שקרה כאן ואיך זה הדרדר לכדי כך. לא יודע אם זה תסמונת שטוקהולם או משבר נפשי שהתפרץ בדרך הזו. בכל מקרה הנזק נעשה וכבר האכלת את המפלצת, שמשתמשת בדברים שלך כנגד כל מחנה הימין, וקשה עדיין לאמוד את גודל הנזק. את לא מבינה כמה אני מאוכזב ממי שסומנה כמטאורית במחנה הימין".

"אז כאן תמו יחסינו גלית. זה עצוב אבל זה מתבקש. היי שלום ובהצלחה בהמשך" סיים אסייג.

חברת הכנסת מהליכוד טלי גוטליב הגיבה: "לא גלית. את לא אשמה. וגם אנחנו לא! את פשוט לא יודעת להיות ימנית. צריך הרבה כח ותעצומות להיות ימני אמיתי. ימני סופג רפש והוא תחת איומים דמוניזציה והשפלה. ליטוף השמאל אותך זו אשליה מסוכנת שמסכנת את מחנה הימין כולו. העיקר שיחבבו אותך האנשים הנכונים, אלה ששולטים בשיח ובתקשורת.. חבל".

התגובות משמאל

העיתונאי אטילה שומפלבי הגיב: "זו עדת מדינה ברמה היסטורית".

מובילת מחאות השמאל, שקמה ברסלר כתבה: "במקום שבעלי תשובה עומדין צדיקים גמורים אינם עומדין. החובה לבנות יחד מדינה טובה ומיטיבה בעבור כלל האזרחים מוטלת על כתפנו. נזדקק לכמה שיותר ידיים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר