ביקורת מבית

דנון על נתניהו: "אם הוא לא יכריע את חמאס - שום סקר לא מעניין"

חבר הכנסת דני דנון מהליכוד: "נתניהו צריך להתעסק בדבר אחד - בהכרעת חמאס". אם הוא לא יכריע את חמאס, שום סקר לא מעניין. הוא חייב להבין את זה" | פוליטי

יוני גבאי | כיכר השבת |
נתניהו ודנון (צילום: Photo by Marc Israel Sellem/POOL)

חבר הכנסת דני דנון השמיע היום ביקורת מרומזת על ראש הממשלה ויו"ר מפלגתו, הליכוד, בנימין נתניהו.

"נתניהו צריך להתעסק בדבר אחד - בהכרעת חמאס", אמר דנון בראיון לערוץ הכנסת, "אם הוא לא יכריע את חמאס, שום סקר לא מעניין. הוא חייב להבין את זה".

ומה יקרה עם נתניהו לא יכריע את חמאס? כך השיב דנון: "אם לא - עזבו את הליכוד - מדינת ישראל תהיה בבעיה".

עוד אמר דנון: "בשנת 2014 אמרתי דברים קשים בזמן מבצע צוק איתן ופוטרתי מתפקיד סגן שר הביטחון. אמרתי שצריך להיכנס לעזה ולטפל בחמאס וחשבו שאני הזוי. היום עם ישראל מבין שזה הדבר הנכון, אבל צריך ללכת עד הסוף".

בישיבת סיעת הליכוד האחרונה, אמר נתניהו כי הוא פועל להביא להגירה מרצון של תושבים עזתים למדינות אחרות. "הבעיה שלנו זה מדינות שמוכנות לקלוט ואנחנו עובדים על זה", אמר.

הדברים נאמרו לאחר שח"כ דני דנון ציין בישיבה כי "בעולם כבר דנים באפשרויות של הגירה מרצון, שר ההגירה הקנדי אמר את הדברים בצורה פומבית וגם ניקי היילי. חייבים להקים צוות של מדינת ישראל שיטפל בנושא הזה, וידאג שמי שרוצה לצאת מעזה למדינה שלישית יוכל לעשות זאת. צריך להסדיר את זה. יש לזה חשיבות אסטרטגית ליום שאחרי המלחמה", כך צוטט באתר ישראל היום.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר