חרפה בכניסה לבית

השר וסרלאוף התחנן לפעילות המחאה: "הבת שלי מפחדת" 

מספר מפגינות המתינו הבוקר לשר יצחק וסרלאוף מתחת לביתו, כאשר לקח את בתו הקטנה לגן - ותקפו בצעקות, למרות בקשה מצידו "אחרי זה, לא לידה" | בשיחה עם 'כיכר' הוא משחזר ואומר: "צורת ההתבטאות של המפגינות לעיניי ביתי הקטנה - אינן משקפות את רוח האחדות" (חדשות) 

דודי בן חמו | כיכר השבת |
וסרלאוף הבוקר (צילום: מתוך הטויטר של ינון מגל )

מספר מפגינות תקפו הבוקר (חמישי) בצעקות את שר הנגב והגליל יצחק וסרלאוף (עוצמה יהודית) בזמן שיצא מביתו בתל אביב לקחת את בתו הקטנה לגן.

וסרלאוף הסביר להם שבתו מפחדת מהצעקות אך בקשתו לא נענתה והמפגינות הגבירו את הטון וזעקו לעברו 'גם ביבס מפחד', כשכוונתם לבני משפחת ביבס שנמצאים בשבי החמאס ברצועת עזה.

בשיחה עם 'כיכר השבת', משחזר השר את האירוע: "יצאתי מהבית כדי להשתתף בלוויתו של אוריה גושן לוחם סיירת גבעתי שנפל בעזה. אביו אמר בלוויה שהוא מבקש אחדות. זה מה שאנו זקוקים לו כעת".

הוא מוסיף כי "צורת ההתבטאות של המפגינות נגדי הבוקר מול ביתי לעיניי ביתי הקטנה, אינן משקפות את רוח האחדות המפעמת בעם ישראל מול האויב הרצחני שלא עושה הבחנה בינינו. בקשת המשפחות השכולות לאחדות עודנה מהדהדת באוזניי ומשכך אשמור על איפוק".

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר