"בלתי מתקבל על הדעת"

כך נפתחו הדיונים הבוקר בוועדות חוקה, פנים וכספים | צפו

הבוקר נפתח עם הבשורות הקשות על נפילתם של 24 חיילי צה"ל ביממה אחת, כאשר 21 חיילים נהרגו באסון בדרום הרצועה | כך פתחו חברי הכנסת גפני ורטומן את דיוני הוועדה שבראשותם | צפו (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
הח"כים רוטמן וגפני, הבוקר (צילום: מתוך הוידיאו)

עם ישראל בטראומה: דיוני הועדות בכנסת נפתחו הבוקר (שלישי) באזכור של האסון הכבד שהתרחש אתמול ברצועת עזה, בו נפלו 21 לוחמים.

יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני פתח את הדיון ואמר: "קרה אסון גדול, אי אפשר אפילו לתאר את זה, זה דבר שבלתי מתקבל על הדעת, האמת היא שהתלבטתי אם לבטל את הישיבה, אפילו שאנחנו הולכים לדון בדברים חשובים מאוד, אך הכל מתגמד מול החללים, אך אין ברירה חייבים להמשיך בחיים".

עוד אמר גפני: "אני מאחל איחולי החלמה לפצועים ושולח חיזוק למשפחות השכולות ואני מבקש מהקב"ה שיאמר לצרותינו די".

דבריו של גפני בועדה (צילום: דוברות הכנסת)

חה״כ ינון אזולאי אמר לאחר מכן: ״לשמוע כל בוקר מחדש את צמד המילים ״הותר לפרסום״ זה כאב אדיר שמציין עוד משפחות שכולות. אנו משתתפים בצערם של המשפחות, מתפללים לשלומם של כל הפצועים ומייחלים לשובם של כל החטופים לביתם, בריאם ושלמים בגופם ונשמתם״.

יו"ר ועדת הפנים, יעקב אשר, פתח את הדיונים בהתייחסות לאסון הנורא אמש בעזה: "ביחד עם כל עם ישראל אנחנו מתפללים שיאמר לצרותינו די ושנתבשר רק בשורות טובות!".

דבריו של יעקב אשר (צילום: ערוץ כנסת)

יו"ר ועדת החוקה ח"כ שמחה רוטמן, פתח את דיון הוועדה בקריאת פרק תהילים ק"מ בעקבות האסון הכבד ברצועת עזה.

דבריו של רוטמן בוועדה הבוקר (צילום: דוברות הכנסת)

רוטמן אמר קודם קריאת פרק התהילים: "פתחנו את הבוקר עם בשורה קשה ביותר, אפתח את הישיבה בפרק תהילים קמ. מפה אנחנו שולחים תנחומים למשפחות, רפואה לפצועים ומתפללים בשם כל ישראל לחזרת כל החטופים ושלא ייפתחו כך ימים ונגיע במהרה לניצחון".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר