"מבושם מהסקרים"

קרעי תוקף את גנץ: "תפסיק להסית בחיוך תמים של סבא חביב"

שר התקשורת, שלמה קרעי, משיב לדבריו של השר בני גנץ שביקר את נתניהו ותוקף: "לא עוסק בפוליטיקה? כבר דיווח מישהו, ברגע של אמת, שזה כל מה שגנץ עוסק בו, תפסיק להסית" (פוליטי)

ישי כהן | כיכר השבת |
השר שלמה קרעי, התנגד לקיצוץ (צילום: Photo by Chaim Goldberg/Flash90)

שר התקשורת, שלמה קרעי, תוקף הערב (שלישי) את השר בני גנץ, חבר קבינט המלחמה: "לא עוסק בפוליטיקה? כבר דיווח מישהו, ברגע של אמת, שזה כל מה שגנץ עוסק בו, תפסיק להסית".

מוקדם יותר הערב התבטא השר בני גנת במסיבת עיתונאים שכינס: "לצערי, איבדנו זמן יקר בהתקדמות לפירוק המשילות של חמאס בדגש על צפון הרצועה, בשל גרירת רגליים", כשהוא מכוון לראש הממשלה נתניהו.

בתגובה, תוקף שר התקשורת קרעי: "מבושם מהסקרים ומוגן על ידי האיתרוג התקשורתי שלא נראה כאן מאז אריאל שרון, כל יום יומיים, גנץ, בחיוך תמים של סבא חביב, מסית נגד ממשלת ״האחדות״, העומד בראשה ובעצם נגד כל מי שחושב אחרת ממנו".

"לא עוסק בפוליטיקה?", הוסיף קרעי: "כבר דיווח מישהו, ברגע של אמת, שזה כל מה שגנץ עוסק בו. מספיק! נלחמים! אתה חבר בכל הפורומים הרגישים ביותר במדינה הזו, תפסיק להסית!|

בהמשך דבריו התייחס קרעי להצרת גנת שיעבור להתגורר בקרוב בעוטף עזה: "וברוך הבא לעוטף. עכשיו אנחנו שכנים. מוזמן להכיר את התושבים הנהדרים שלא חושבים בדיוק כמוך אבל אוהבים את הארץ הזו לא פחות ממך".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר